logo

Se službou Manager Webcast se Váš nejbližší meeting může uskutečnit na webu

Vaši nejbližší důležitou prezentaci můžete místo kongresového sálu uskutečnit na webových stránkách. Umožní Vám to nejnovější služba společnosti LIVEBOX s názvem Manager Webcast. Bez nutnosti instalace jakéhokoli programu uvidí každý účastník řečníka a jeho prezentaci pohodlně na svém počítači.

"Manager Webcast Vám pomůže doručit důležité firemní sdělení rychleji, efektivněji a hlavně levněji než velká prezentace s osobní účastí." vysvětluje Ondřej Svora, výkonný ředitel společnosti LIVEBOX, a.s. a dodává : "I zaměstnanci z nejvzdálenějších poboček se na meeting dostaví za několik sekund. Nemusí se pronajímat konferenční místnosti a hradit cestovní náklady."

Při zásadních sděleních, jako je uvedení nového produktu, zahraniční akvizice, oznámení hospodářských výsledků nebo organizačních změn mnohdy nestačí jenom zaslat e-mail. Je potřebné osobně vysvětlit pozadí a důvody těchto událostí širšímu okruhu lidí. A právě v těchto situacích dokáže Manager Webcast zprostředkovat vyjádření přímo od vedení společnosti v živém webovém vysílání nebo kdykoli později ze záznamu.

Úspora času a peněz je jednou z hlavních výhod služby Manager Webcast. Organizátorovi prezentace odpadají náklady s pronájmem sálu a úhrada cestovních nákladů všech pozvaných. Účastníci akce se místo dlouhých hodin v autě nebo letadle dostaví na meeting za několik vteřin. Stačí, když napíšou jedinou webovou adresu.

Další předností je bezpečnost. Díky zabezpečenému přístupu se prezentace zúčastní pouze předem určení kolegové a partneři. Plnohodnotný zážitek zabezpečuje detailní záběr řečníka spolu s aktuálním snímkem jeho prezentace. Na rozdíl od osobní prezentace není potřebné tisknout podklady. Vše je k dispozici ke stažení přes jedno kliknutí myší. Zejména při delších přednáškách uživatelé ocení on-line agendu. V případě mezinárodních přednášek se jediným kliknutím na webu aktivuje simultánní překlad. Svůj dotaz řečníkovi je možné kdykoli zaslat prostřednictvím on-line chatu.

Kromě manažerských prezentací se služba Manager Webcast využívá také pro přenos tiskových konferencí, analyst meetingů, odborných kongresů, ale i zábavních akcí, jako jsou například koncerty nebo sportovní přenosy.

Článek ze dne 26. června 2008 - čtvrtek

Další články od LIVEBOX a.s.

Se službou Manager Webcast se Váš nejbližší meeting může uskutečnit na webu