logo

Nová strategie Logic point

Logic point rozšiřuje své aktivity o služby navrhování strategií a souvisejících procesů. Bez správně nastavené strategie, definice cílů, nastavení priorit, navržených procesů a kvalitních lidí je sebelepší technologie zbytečná.

Jednou z cest, jak uspět, je spojit oblasti obchodu, výroby, marketingu a technologií v jediný funkční systém. Proto představujeme naši novou strategii, která kromě vývoje řešení a dodávek technologií pro řízení vztahů se zákazníky (CRM ) a řízení obchodních aktivit firem nově v této oblasti zahrnuje také poskytování služeb - návrhy obchodních a marketingových strategií a poradenství a optimalizace podnikových procesů.

Změnu strategie vystihuje i nový slogan: "Strategie - Procesy - Systémy", který systémy klade jako logický výsledek a podporu strategie a jí odpovídajících procesů.

Logic point současně představuje i novou vizi, která zní: "Klíčem našeho úspěchu je inovace. Měníme zavedené standardy procesního řízení a způsoby implementace CRM. Pomáháme zákazníkům na jejich cestě k úspěchu a díky nim se stáváme celoevropsky respektovanou společností v oboru."

Společnost Logic point uvádí i nové logo a celý grafický design vytvořený renomovaným grafickým studiem Kafka Design.

Další články k tématům - CRM - inovace - optimalizace - strategie - vývoj

Článek ze dne 4. dubna 2012 - středa

Další články od Logic point s.r.o.