logo MEMOS Software s.r.o.

eWay-CRM

První seminář - "Nastartujeme Vaše obchody" se koná již 5.5. 2010 v Odolené Vodě. Akci pořádá společnost eWay System s.r.o., zabývající se zefektivněním řízení firem, které využívají projektový management.

Společnost eWay System s.r.o., jejíž misí je pomáhat menším podnikatelům v systematickém a řízeném růstu pomocí informačních technologií se spojila s poradenskou společností NexLand a pod vedením zkušeného obchodního kouče Davida Vágnera zahajuje sérii vzdělávacích seminářů na téma zvýšení prodejů.

"V dnešní složité době si mnoho malých a středních společností začíná uvědomovat, že jejich výraznou slabinou je oblast obchodu. V minulých letech bezstarostné prosperity byla tato stránka řízení firmy často podceňována, neboť objednávky prostě chodily a řešil se spíše nedostatek kapacit než nedostatek objednávek. Nyní, kdy firmy čelí propadům svých obratů, podnikatelé začínají konečně hledat, jak obchod vyřešit systémově," říká Petr Kudláček, jednatel společnosti eWay System.

Pan Vágner z poradenské společnosti NexLand je zkušeným veteránem a v oblasti obchodu se pohybuje již přes deset let. Osobně vybudoval pět prosperujících firem, ve kterých měl na starosti obchodní oddělení. Nyní osobně pomáhá malým a středním podnikatelům v jejich nelehkém počínání a přitom zužitkovává své bohaté zkušenosti.

První seminář s názvem "Nastartujeme Vaše obchody" se koná již 5.5. 2010 v Odolené Vodě. Pro zákazníky společnosti eWay je pak tento workshop zdarma. Další ze série seminářů bude následovat v červnu a bude se zabývat procesním řízením firmy.

Workshop je určen menším až středním firmám, především jednatelům a obchodním ředitelům těchto firem.

Termín a místo

Středa 5.5. 2010 od 8:30 do 13:00 hodin, Pharma Nord Education and Research Center, Pražská 387, Odolena Voda - Dolínek.

Obsah semináře / přednášející je David Vágner :

Registrace

Pro přihlášení na náš workshop stačí zaslat email s Vaším jménem a kontaktem na eway.tipy@eway-crm.com nebo můžete kontaktovat paní Veroniku Hypšovou na telefonním čísle 774-449-749. Po přihlášení Vám zašleme podrobné informace.

Společnost eWay System je provozována společností MEMOS Software s.r.o.

Další články k tématům - crm - eway - NexLand - seminář - workshop - David Vágner - Petr Kudláček

Článek MEMOS Software s.r.o. ze dne pátek 30. dubna 2010

Další články od MEMOS Software s.r.o.

eWay-CRM