logo Nokia Czech Republic, s.r.o.

Nokia E7: manažerský SmartPhone přichází

Od 1.4. 2011 se v České republice začíná prodávat dlouho očekávaná špičková Nokia E7 - nekompromisní manažerský SmartPhone, který s integrovanou podporou pro Microsoft Exchange ActiveSync umožňuje přímý a bezpečný přístup k firemním poštovním schránkám i dalším aplikacím v reálném čase.

Manažerská Nokia E7 nabízí přímý a bezpečný přístup v reálném čase k e-mailu, kalendáři, kontaktům, úkolům a firemnímu adresáři prostřednictvím serveru Microsoft Exchange a aplikaci Office Communicator Mobile vyvinutou společností Microsoft, která umožňuje využít služeb instant messaging a prezence přímo v mobilním telefonu.

Nokia E7 se 4" dotykovou obrazovkou s technologií Nokia ClearBlack pro snazší čitelnost displeje ve venkovních prostorech a díky své plnohodnotné QWERTY klávesnici, je Nokia E7 ideálním modelem pro business uživatele, kteří potřebují pracovat s dokumenty, upravovat tabulky nebo prohlížet a editovat prezentace. Navíc je pro něj dostupná i série korporátních bezpečnostních řešení, s nimiž nemusejí mít firmy obavu o bezpečnost svých dat.

Klíčové funkce SmartPhone Nokia E7:

Ve výčtu důležitých funkcí Nokia E7 nesmí chybět atraktivní software. Vedle profesionálního poštovního klienta, který nabízí push synchronizaci nejen s poštovními účty na Microsoft Exchange Serveru, ale také s účty na IBM Lotus Domino Serveru, Gmailu či Windows Live Hotmail, zde uživatelé naleznou také přímou podporu pro VPN přístup a řadu lokálních business aplikací, které jsou zdarma k dispozici přes Ovi Obchod.

Nedílnou součástí výbavy manažerského telefonu Nokia E7 je bezesporu ekonomické zpravodajství. Kromě globálně dostupného ekonomického zpravodajství od předních zpravodajských společností jako CNN či Bloomberg jsou českým manažerům k dispozici lokální aplikace. Nejen ekonomické zpravodajství televizního kanálu ČT24, které je možné sledovat živě přímo z mobilního telefonu.

V oblasti telefonní, SMS a MMS komunikace manažeři určitě ocení českou aplikaci Black & White Guard, která umožňuje skrýt veškerou komunikaci s vybranými telefonními čísly a ochránit tak všechny vyměněné zprávy, ale i údaje o hovorech s těmito čísly prostřednictvím hesla.

Díky společnosti Patria Online získají čeští manažeři přímo ze svého telefonu Nokia E7 přístup k lokálnímu zpravodajství Bloomberg a dalším informacím pro investory. Portál Peníze.cz nabídne informace a rady pro soukromé investování i ekonomické řízení chodu domácnosti. Na obou aplikacích se intenzivně pracuje, Ovi Obchod je nabídne ke stažení během několika málo týdnů.

Při cestách na obchodní jednání pak majitele Nokia E7 určitě potěší aplikace Ovi Mapy, která obsahuje nejen nejaktuálnější detailní mapové podklady ČR a dalších 170 států světa, ale nabízí také přímý online přístup k recenzím restaurací, kaváren a hotelů i potřebné kontakty k provedení rezervací.

Kromě práce umí být ale Nokia E7 také skvělým společníkem pro volný čas. Nabízí totiž veškerou potřebnou multimediální výbavu i pokročilý multimediální přehrávač, který ve spojení se standardním 3,5 mm jack konektorem umožní manažerům zkrátit si dlouhé cestování poslechem hudby nebo sledováním filmů.

Další články k tématům - ActiveSync - bezpečnost - Bloomberg - ClearBlack - CNN - ČT24 - Nokia E7 - Exchange - HDMI - MMS - QWERTY - SmartPhone - SMS - telefon - video

Článek Nokia Czech Republic, s.r.o. ze dne pátek 1. dubna 2011

Další články od Nokia Czech Republic, s.r.o.