logo

Komunikační služby pro Dial Telecom zajišťuje agentura PR klinika

Dial Telecom, přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, nastoupil do měsíce května 2010 s novou PR agenturou. Jeho zástupcem na mediálním poli se stala komunikační agentura PR klinika.

Důvodem pro rozšíření PR aktivit v roce 2010 je snaha Dial Telecomu o širší představení portfolia služeb novým zákazníkům. Vedle toho bude mít agentura na starost krizovou komunikaci korporátních témat.

Společnost Dial Telecom se rozhodla spolupracovat v oblasti public relations a speciálních projektů s agenturou PR klinika. Rozhodující pro Dial Telecom bylo jádro týmu agentury, které tvoří odborníci na komunikaci ekonomických a IT/ICT témat.

"V tomto roce chceme daleko více posílit maloobchodní služby. Cítili jsme proto potřebu efektivní komunikace jednotlivých datových, internetových i hlasových služeb, a to snadno pochopitelným a zároveň poutavým způsobem," vysvětluje Tomáš Strašák, člen představenstva společnosti Dial Telecom. "Věříme ve zkušenosti lokální agentury, která nás přesvědčila znalostí telekomunikačního i mediálního prostředí," dodává k výběru agentury Tomáš Strašák.

Dial Telecom poskytuje hlasové, datové a internetové služby s garantovanou dostupností po celé České republice prostřednictvím vlastní optické sítě. Maloobchodně i velkoobchodně poskytuje trvalé připojení k internetu, virtuální zabezpečené privátní sítě, virtuálního hlasového operátora, nejrůznější typy pronájmů optických vláken, hlasová spojení prostřednictvím IP protokolů, telefonní čísla, jejich přenositelnost a řadu dalších služeb.

"Pro nás je komunikace těchto služeb i obecně technologického zázemí Dial Telecomu opravdovou výzvou a jsme rádi, že můžeme spolupracovat s předním českým telekomunikačním operátorem," říká k tomu Martin Jiránek, ředitel agentury PR klinika s.r.o.

Další články k tématům - agentura - komunikace - PR - Tomáš Strašák - Martin Jiránek

Článek ze dne 26. května 2010 - středa

Další články od PR klinika s.r.o.

Komunikační služby pro Dial Telecom zajišťuje agentura PR klinika