logo

SPOLUPRÁCE V OBLASTI EZS

V souvislosti s instalací a poskytováním služeb EZS / PCO hledáme firmy, která mají zájem podílet se na uvedení nové zabezpečovací ústředny Siemens Sintony 60 na trh v ČR. Tento systém je určen pro rodinné domky, byty a malé kanceláře (drátové i bezdrátové provedení). Naše slevy začínají na 19 % ceny !

Společnost Rosch s r.o. je distributorem systému EZS Sintony 60, německého výrobce Siemens AG. Naše nabídka spočívá v oblasti prodeje, montáže a následného servisu uvedeného systému.

Samozřejmostí celé nabídky je i zdarma školení na systém EZS Sintony60. Zárukou kvality této nabídky je použití nových komponentů od společnosti Siemens.

Pro systém EZS Sintony60 jsou na výběr dvě základní možnosti :

  1. drátové provedení
  2. bezdrátové provedení

V oblasti distribuce v rámci ČR Vám nabízíme nadstandardní slevy začínající na 19%, speciální cenové podmínky pro připojení na PCO od společnosti Securitas pro naše resp. Vaše zákazníky, či možnost splátkového prodeje prostřednictvím společnosti Essox.

Ale to nejdůležitější o systému se dozvíte na sintony60.cz - rádi zodpovíme všechny případné dotazy a připravíme vše potřebné pro budoucí spolupráci.

Článek ze dne 12. října 2007 - pátek

Další články od Rosch s.r.o.