logo SafeDX s.r.o.

Daniel Procházka

Produktový manažer společnosti SafeDX

Daniel Procházka - SafeDX s.r.o.logo SafeDX s.r.o.LinkedIn

Funkce a nástroje naší nové služby Container Cloud umožňují podnikům automatizovat prakticky jakékoli činnosti spojené s kontejnerovými aplikacemi, včetně rozsáhlých projektů nasazení Kubernetes aplikací, při kterých je jinak nutné provádět značné množství manuálních kroků.

Container Cloud zbavuje firmy značné míry zátěže při vytváření potřebné infrastruktury i provozu konkrétních aplikací.

Martin Smekal

CEO společnosti SafeDX

Martin Smekal - SafeDX s.r.o.logo SafeDX s.r.o.LinkedIn

Spolupráce se společností Signals Network je dalším projektem, pro které především jsme naše datacentrum nové generace budovali.

Díky softwarově definované architektuře a pokročilým technologiím Intel jsme schopni nabídnout tak vysokou úroveň výkonu při současném zachování efektivity provozu, které jsou potřebné pro shromažďování a zpracovávání terabajtů dat z trhů s kryptoměnami.

Martin Smekal

CEO společnosti SafeDX

Martin Smekal - SafeDX s.r.o.logo SafeDX s.r.o.LinkedIn

V Praze jsme vybudovali softwarově definované datové centrum s jedním z největších OpenStack clusterů ve střední a východní Evropě s vizí nabídnout zákazníkům a partnerům cloudové služby nové generace.

Použité Intel technologie nabízejí výkon pro řešení těch výpočetně nejnáročnějších úloh a umožňují využít datacentrum i jako cloud pro umělou inteligenci a strojové učení. Těší mě, že se nám i díky spolupráci se společností Quantasoft daří tuto naši vizi naplňovat.