logo

Databáze firem přináší cenné zdroje informací

Nezáleží na tom, jestli teprve začínáte podnikat nebo už jste na trhu ostříleným matadorem. Stále je co zlepšovat, stále je třeba jít dál - oslovovat novou klientelu a mapovat konkurenci. S tím, a mnohým dalším mohou pomoci virtuální databáze společností.

Databázi se vyplatí využít, když např. potřebujete provést analýzu určitých firem na trhu. Nejčastěji si klienti objednávají informace u databází firem ve chvíli, kdy potřebují buď zjistit něco o své konkurenci nebo rozšířit řady svých obchodních partnerů. Firemní databáze mohou také pomoci najít nové klienty.

Proč nepátrat na vlastní pěst

Můžete samozřejmě provést prvotní analýzu za pomocí veřejných seznamů, ideálně Obchodního rejstříku. Vyhledáte tak ale i firmy, které již nebo ještě žádnou obchodní činnost nevyvíjejí. Můžete také vyhledat nespolehlivé nebo dokonce insolventní obchodní partnery.

Jaké informace lze z databáze získat

V databázi můžete vyhledávat podle různých klíčů - podle místa, kde sídlí, předmětu podnikání, počtu zaměstnanců, dostupnosti kontaktních údajů a dalších kritérií.

Takto získáte určitý počet firem, o kterých z databáze zjistíte následující informace:

Pár slov o Albertině

Jedná se největší databázi českých a slovenských firem na internetu. Letos oslavila již 20. rok působení na našem trhu a jak jinak než více než 2,7 miliony zápisy ve svém katalogu.

Své služby nabízí všem zájemcům o kvalitní, snadno dostupnou, analýzu trhu od jednotlivců až po velké společnosti.

Jak nákup informací probíhá?

Databázi firem si můžete pohodlně zakoupit v e-shopu Albertina. Databáze firem se prodávají v aktualizované podobě na DVD členěných podle různých odvětví - například doprava, reality, prodejci výpočetní techniky a další.

Objednat si rovnou můžete i odvětvové srovnávací analýzy a výstupy z dlouhodobého finančního monitoringu firem.

Ty slouží především k prověřování obchodních partnerů a prevenci řešení pohledávek.

Další články k tématům - analýza - databáze - DVD - zaměstnanci

Článek ze dne 26. října 2012 - pátek

Další články od Soliditet, s.r.o.

Databáze firem přináší cenné zdroje informací