logo STORMWARE s.r.o.

POHODA BI vítězem soutěže Microsoft Awards 2012

POHODA Business Intelligence - nástroj pro analýzu a reporting softwarové společnosti STORMWARE, zvítězil ve 14. ročníku prestižní soutěže Microsoft Awards 2012 v kategorii Data Management a Business Intelligence. POHODA BI je nové řešení pro uživatele ekonomicého IS POHODA.

Odborná komise soutěže Microsoft Awards 2012 hledala nejlepší IT řešení realizovaná u zákazníků v České republice. Hlavními kritérii přitom byly výsledné přínosy pro zákazníka a inovativnost. POHODA BI (též POHODA Business Intelligence) komisi zaujala snadnou implementací, jednoduchou obsluhou, přizpůsobitelností a rychlou návratností investice. Kategorii Data Management a Business Intelligence vyhrála POHODA BI realizací ve společnosti SEMIX PLUSO a jejích dceřiných společnostech, kde pomáhá s reportingem a performance managementem.

Jádrem řešení POHODA BI jsou tři základní scénáře:

Předpřipravené scénáře mohou být rychle nasazeny bez nutnosti složitých a nákladných zásahů dodavatele. Scénáře pokrývají běžné požadavky malých a středních firem na analýzu, controlling a reporting dat a v případě potřeby si je zákazník může v dodaném řešení snadno upravit sám.

Ve srovnání s finančně náročnými nástroji BI představuje řešení POHODA BI za zlomek ceny rovnocenný nástroj pro analýzu a reporting dat, který značně redukuje náklady na implementaci, zaručuje rychlou návratnost investice a otevírá tak cestu k využití nejmodernějších technologií BI v segmentu malých a středních firem

"Nástroje typu Business Intelligence bývají spojovány s velkou finanční náročností a dlouhou implementací. Pro menší podnikatelské subjekty tak bývají nedosažitelné. Chtěli jsme tuto bariéru prolomit a nabídnout i malým a středním firmám řešení, které si mohou dovolit a se kterým získají úplně nový pohled na data ve svém účetním či ekonomickém programu", říká k důvodům pro uvedení řešení POHODA BI na trh Ing. Karel Nekuža, MBA, obchodní ředitel společnosti STORMWARE.

POHODA Business Intelligence (BI) v první řadě pomáhá s hloubkovými analýzami různorodých dat tím, že je uživatelům předkládá jako relevantní informace formou srozumitelných reportů. O tyto výstupy se mohou opřít vrcholoví manažeři, analytici a další vedoucí pracovníci při plánování nových obchodních strategií a při controllingu.

Pokud se chcete dozvědět více informací k řešení POHODA BI, resp. POHODA BI Lite, obraťte se na nás - telefonicky můžete kontaktovat přímo naši centrálu nebo některou z poboček STORMWARE.

Další články k tématům - analýza - BI - controlling - IS - POHODA - reporting - soutěž - Karel Nekuža

Článek STORMWARE s.r.o. ze dne středa 11. dubna 2012

Další články od STORMWARE s.r.o.

Videonávody pro práci s programem POHODA

Nová verze programu WINLEX

POHODA BI vítězem soutěže Microsoft Awards 2012