logo

Backup Exec 2012 zvyšuje ochranu dat v malých podnicích

Symantec Corp. představuje Backup Exec 2012, s jehož pomocí uživatelé sníží složitost prostředí, zvýší výkonnost zálohování ve 100% virtualizovaných prostředích a získají možnost okamžitého a na cloudu založeného obnovení dat v rámci jediného řešení.

Společnost Symantec přepracovala uživatelské rozhraní a nastavení konfigurace nové verze. Chce tak nabídnout uživatelům velmi jednoduché možnosti ovládání. Pro malé podniky jsou nové technologie k dispozici v produktu Backup Exec Small Business Edition.

"Zálohování představuje kritickou část strategie ochrany. S narůstajícím množstvím digitálního majetku a se současným snižováním rozpočtů na IT rostoucí organizace potřebují najít způsob, jak snížit náklady bez narušení dostupnosti jejich informací", říká Amit Walia, viceprezident divize Information Management Group ve společnosti Symantec. "Řešení Symantec Backup Exec důvěřují téměř dva miliony podniků na celém světě. Chceme se zálohováním ještě více pomoci i IT profesionálům a majitelům malých podniků."

Portfolio produktů Backup Exec nyní zahrnuje:

Produkt Backup Exec 2012 přináší následující výhody:

Dostupnost

Produkt Symantec Backup Exec 2012 bude dostupný na jaře 2012. Zákazníkům je nabídne celosvětová prodejní síť autorizovaných partnerů společnosti Symantec (prodejců s přidanou hodnotou), distributorů a systémových integrátorů, případně je lze nakoupit přímo od výrobce.

Další články k tématům - Backup - cloud - SharePoint - virtualizace - zálohování - Amit Walia

Článek ze dne 16. února 2012 - čtvrtek

Další články od Symantec