logo

tscprinters.cz: nový portál věnovaný termálním tiskárnám čárových kódů TSC

V souvislosti s rozšířením portfolia produktů společnosti SYSTEMATIQ o tisková řešení z oblasti tisku čárových kódů, byl 29.11. 2010 spuštěn nový webový portál věnovaný termálním tiskárnám čárových kódů - www.tscprinters.cz.

K rozšíření portfolia se vyjádřil Ing. Aleš Kostrhoun, obchodní specialista SYSTEMATIQ: "Naše společnost je úzce provázána s velkou skupinou zákazníků, u kterých se podílíme na zajištění provozu celopodnikových informačních systémů. Každodenní kontakt se zákazníky z této oblasti nám umožňuje vnímat jejich přání a potřeby. A právě potřebu identifikace zboží prostřednictvím čárových kódů jsme zaznamenali u významné skupiny zákazníků, dokonce v různých oborech podnikání. Nyní jsme konečně připraveni zákazníkům nabízet chytrá řešení, která splní jejich očekávání také v oblasti termálního tisku čárových kódů."

Společnost TSC Auto-ID Technology, která v daném segmentu trhu působí již od roku 1991, vyrábí široké spektrum termálních tiskáren čárových kódů. Od univerzálních modelů stolních tiskáren určených po nasazení v nenáročných podmínkách (kanceláře, obchody, lehký průmysl) až po vysoce výkonné a odolné modely tiskáren určené pro nasazení v náročných podmínkách (vysoké zatížení, těžký průmysl).

Výrobní program zahrnuje rovněž specifické modely tiskáren určené pro tisk identifikačních pásků (pro nemocnice, kulturní akce, apod.) a lehké, baterií napájené přenosné tiskárny. Zárukou vysoké kvality všech výrobků jsou kromě pozitivních referencí zákazníků i získané certifikáty ISO9001 a ISO14001.

Tiskárny TSC svým uživatelům nabízejí, v porovnání s dalšími renomovanými výrobci, velice zajímavou variantu tiskového řešení. Při zachování srovnatelného výkonu a komplexnosti funkční výbavy je lze zakoupit za velmi zajímavých cenových podmínek. Také poskytované záruční podmínky zákazníky jistě překvapí.

SYSTEMATIQ současně oficiálně zahajuje prodej tiskových řešení renomovaného výrobce, společnosti TSC Auto-ID Technology.

Další články k tématům - Auto-ID - ISO14001 - ISO9001 - tisk - TSC - tscprinters - Aleš Kostrhoun

Článek ze dne 2. prosince 2010 - čtvrtek

Další články od SYSTEMATIQ s.r.o.

tscprinters.cz: nový portál věnovaný termálním tiskárnám čárových kódů TSC