logo

Kvalitní úsporné žárovky

Hledáte kvalitní úsporné žárovky a rádi byste ušetřili energii? Na našem internetovém obchodu, vám nabízíme širokou nabídku modelů úsporných žárovek. Úsporné žárovky Vám dokážou s mnohem menším výkonem nabídnout to, co klasická žárovka.

Klasické žárovky s wolframovým vláknem již pomalu odcházejí z trhu a nahrazují je různé úsporné žárovky. Důležité je vybrat tu správou, co se týče výkonu i kvality. Mezi hlavní nevýhodu kompaktní zářivky je, to že není dobrá pro osvětlení místností, kde potřebujeme světlo jen na krátký čas, například na toaletě. Ale pokud máte v domácnosti, nebo ve Vaší firmě místnosti, kde potřebuje světlo, které bude svítit dlouhou dobu, jsou úsporné žárovky to pravé pro Vás. Určitě se Vám to vyplatí.

Úsporné žárovky vydrží svítit až 15000 hodin, klasické jen hodin 1000. A to už je velký rozdíl. Podívejte se na naši nabídku úsporných žárovek, a vyberte se ze širokého výběru. Chcete šetřit své peníze po celém domě? Chcete úsporné žárovky, které mohou svítit i krátkou dobu?

Rozhodněte se pro LED žárovky, které také naleznete na našem e-shopu. Ty na rozdíl od těch úsporných jsou vhodné i na krátkodobé svícení a vyrábějí se ve spoustě barev. Mají ještě delší životnost a nemají prakticky žádné nevýhody.

Ať už se rozhodnete pro koupi úsporných, nebo LED žárovek, rozhodněte se pro jejich nákup u naší firmy. Nabízíme Vám úžasné ceny a profesionální přístup k zákazníkům. Při objednávce přes internet zboží expedujeme do 24 hodin.

Další články k tématům - eshop - LED - osvětlení - úspory - žárovky

Článek ze dne 5. srpna 2011 - pátek

Další články od TIPA,spol. s r.o.

Kvalitní úsporné žárovky

Jít do úsporné žárovky nebo ne?