logo

VanCo.net, autorizovaným distributorem páteřních spojů značky Trango

Společnost VanCo.net se stala autorizovaným distributorem a servisním partnerem páteřních spojů Trango. Vedle distribuce, výstavby a pravidelných školení zajišťuje Vanco.net i kompletní servisní služby.

Internetový obchod wifi-shop.cz rozšířil portfolio svých produktů o mikrovlnné páteřní spoje řady TrangoLINK (Apex, Giga, GigaPro, GigaPlus), které jsou určeny pro licencovaná pásma v kmitočtech 11, 15, 18, 23 a 38 GHz. Společnosti VanCo.net s.r.o. a Barco s.r.o. tak uzavřely partnerství pro distribuci těchto pojítek. V rámci vzájemné spolupráce zajišťuje společnost VanCo.net také montáž zařízení, certifikační školení, záruční i pozáruční servis včetně SLA a 24 hodinový dohled.

"Technologie Trango je světovým unikátem díky kapacitám převyšující konkurenční technologie Zároveň se jedná o produkt renomovaného, vysoce inovativního výrobce. Je nám proto potěšením, že můžeme přispět ke zvýšení její dostupnosti i u nás, a to s exkluzivním zastoupením pro oblast Čech," říká Milan Vonšík, obchodní ředitel společnosti VanCo.net s.r.o.

Mikrovlnné páteřní spoje Trango představují profesionální řešení pro pevné i mobilní 3G/4G páteřní sítě, WiMAX, LTE širokopásmové páteřní spoje, metropolitní, komerční i veřejné bezdrátové sítě. Mezi jejich hlavní výhody, kromě vysoké bezpečnosti a jedinečného poměru výkon/cena, patří zejména flexibilita v měnících se požadavcích na síťovou infrastrukturu, velmi nízká latence pro přenos videa, VoIP, triple-play aplikace a pokročilé možnosti konfigurace.

"V rámci spolupráce se společností VanCo.net se nyní soustřeďujeme zejména na outdoorový páteřní spoj TrangoLINK Apex a licencovaný páteřní spoj TrangoLINK GigaPro. Technické školení zaměřené na konfiguraci, management, správu a možnosti nasazení spojů proběhne 29.4. 2010 v Club Hotelu Praha Průhonice," dodává Ing. Miroslav Jakšík, jednatel společnosti Barco s.r.o.

Výhradní dovoz technologie Trango do České republiky zajišťuje společnost Barco s.r.o.

Další články k tématům - Apex - Barco - GigaPro - mikrovlnné - spoje - Trango - TrangoLINK - Vanco - Milan Vonšík - Miroslav Jakšík

Článek ze dne 22. dubna 2010 - čtvrtek

Další články od VanCo.net, s.r.o.

VanCo.net, autorizovaným distributorem páteřních spojů značky Trango