logo

Video návody v češtině od Veratec

Nově vzniklá společnost Veratec vstupuje na český trh s video návody z oblastí IT - a to kompletně v češtině. Zpřístupňuje tak technologické novinky formou videa uživatelům v co možná nejsrozumitelnější a nejjednodušší podobě.

Hledáme témata, která jsou problematická, diskutovaná anebo méně srozumitelná a vytváříme k nim video návody pro uživatele. Naše video návody neobsahují technické detaily, sáhodlouhé dokumentace či nesmyslné konfigurace. Ukazují jednoduchý scénář užití dané technologie koncentrovaný v krátkém videu a navíc doprovázený popisky či mluveným slovem.

Video návody a eLearning na zakázku

Jste softwarová společnost, která vyvíjí vlastní program, platformu či cokoliv, co je nutné pro uživatele dokumentovat? Sháníte přívětivější dokumentaci pro své uživatele? Zkuste video návody. Do video návodu se dají vložit témata od jednoduchých konfigurací, či složitých operací až po instalace celých systémů. Vše lze doplnit o interaktivního průvodce se seznamem kapitol. Na závěr je možné přidat i test získaných znalostí a posunout tak video návody směrem k eLearningu.

Ani celé soubory klasického eLearningu pro nás nejsou problém. Veratec pracuje s nejmodernějšími systémy na výrobu video návodů a kompletních eLearningových materiálů. Můžete si tak být jisti, že hotové materiály budou nejen funkční a jednoduché, ale hlavně profesionálně vypadající. Chcete přidat k materiálu mluvené slovo či podkresovou hudbu? Nebo do něj vložit hotové video? Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi požadavky, přizpůsobíme se Vám a společně najdeme nejvhodnější řešení.

Další články k tématům - e-learning - návody - video - vzdělávání

Článek ze dne 31. srpna 2011 - středa

Další články od Veratec s.r.o.

Video návody v češtině od Veratec