logo

Modnidoplnky.cz rozšiřují portfolio e-shopů VIVANTIS

VIVANTIS obohacuje svou nabídku o další sortiment a doplňuje tak stávající portfolio lifestylových komodit. E-shop aktuálně nabízí více než 16000 položek z oblasti módy a každý měsíc bude spuštěna i soutěž o lákavé ceny.

Nabídka nového obchodu zahrnuje například značkové kabelky, zavazadla a batohy, peněženky, pouzdra, luxusní psací potřeby, deštníky, hodinky a šperky. "Zákazníci mohou vybírat ze značkových módních doplňků, od cenově dostupných, až po ty skutečně exkluzivní. Sortiment každým dnem rozšiřujeme o nové položky a značky zvučných jmen, jako je Morellato, Storm, S.Oliver, Police, Friedrich Lederwaren, Victorinox, Roxy, Quiksilver a mnohé další. Rádi bychom vytvořili internetový obchod s módou, který nabídne výběr mnoha typů zboží, na jednom místě", říká Hana Andrlová, obchodní ředitelka Modnidoplnky.cz.

Modnidoplnky.cz připravily zbrusu nový moderní design, přehlednou strukturu webu a nové funkce, jako například výběr podle barevné škály, což umožní zvolit doplňky přímo na míru. Případně je možné se inspirovat jinými variantami daného produktu nebo produktovými videi. Zákazníci jistě ocení také fotografie se živými modely. Navíc na mnoha kvalitních fotografiích je možné si prostřednictvím zoomu dokonale prohlédnout detail výrobku.

Zákazníci se mohou těšit na dárky a slevové kupóny k nákupu. U většiny položek je samozřejmostí expresní doručení do 1 - 2 dnů. Modnidoplnky.cz tak vhodně doplňují rodinu specializovaných internetových obchodů Parfemy.cz, Krasa.cz, Hodinky.cz, Sperky.cz a Prozdravi.cz.

Móda a trendy se rychle mění, proto se Modnidoplnky.cz budou snažit informovat o novinkách a tipech ze světa módy prostřednictvím pravidelně aktualizovaného magazínu na modnidoplnky.cz/magazin.

Další články k tématům - E-shop - fotografie - soutěž - Hana Andrlová

Článek ze dne 12. září 2012 - středa

Další články od VIVANTIS a.s.

Modnidoplnky.cz rozšiřují portfolio e-shopů VIVANTIS