logo

Slevule.cz: všechny známé slevy na jednom místě

Slevule.cz je novinka pro rychlé a přehledné nakupování ve slevách. Na jednom místě tak máte k dispozici slevy z webů jako jsou zapakatel.cz, bezvasleva.cz, megasleva.cz slevomat.cz, cupolis.com, vykupto.cz aj. Stále aktuální slevy můžete filtrovat podle velkých českých a slovenských měst.

Brouzdáte rádi po internetu a hledáte něco výjimečného, originální dárek či zážitek, nebo se jen rádi podíváte, co si zrovna dneska můžete koupit s poloviční slevou ? A co takhle chytře nakoupit a zajít do kina jen za 17 Kč ? Právě pro vás je tu zbrusu nový web Slevule.cz, na kterém najdete nabídky slevových serveru pěkně pohromadě !

A že jste o slevových webech zatím nic neslyšeli ? Nevadí, věřte, že se Slevule.cz si nakupování a slevy zamiluje opravdu každý ...

Teď už jen stačí zadat Slevule.cz, vybrat si z aktuální nabídky tu pravou slevičku pro vás, kliknout na koupit a Slevule.cz vás sama jednoduše převede na příslušný web. Na něm váš nákup potvrdíte a už jen doufáte, že si stejnou slevu jako vy, vybral příslušný počet lidí. Pokud ano, váš nákup se vydařil a Vy se už teď můžete těšit třeba na thajskou masáž, výlet balonem nebo na romantickou večeři, a to vše za skvělou cenu.

Odkud se slevy čerpají ?

Slevy se čerpají z desítky největších českých slevových webů, mezi které patří Cupolis.com, HyperSleva.cz, Slevomat, Zapakatel.cz a několik dalších. Bez Slevule.cz byste tyto weby museli procházet jednotlivě, tak neváhejte a přidejte si RSS kanály Slevule.cz mezi oblíbené či do RSS čtečky a začněte využívat slev již dnes !

Slevule.cz - ty nejlepší slevy pro Vás

Nakupovat při slevách je jistě výhodné, jenže ty je potřeba hledat, což zabírá spoustu času. A právě proto je zde Slevule.cz, která každý den vyhledává ty nejlepší slevy na internetu, třídí je do kategorií podle regionu a Vy si tak snadno můžete najít slevu přesně pro Vás.

Jaké slevy se vybírají ?

Slevy zobrazované na Slevule.cz jsou všeho druhu - od lahodných pokrmů v restauracích, přes fitness centra, relaxační a kosmetické salóny až po neuvěřitelné zážitky plné adrenalinu a dobrodružství, jako například vyhlídkový let balonem, paintballová bitva a další.

Jak velké jsou slevy ?

Obrovské - ty nejnižší Vám ušetří třetinu nákladů a ty největší slevy dosahují výše až 80 %, běžné slevy se pohybují kolem 50 %. A proč jsou nabídky tak výhodné ? Jedná se o dočasně omezené akce, často jednodenní, na které se musí včas přihlásit dostatečný počet lidí, aby se sleva mohla uplatnit. Zájem o tak skvělé ceny je ale obrovský, takže se téměř vždy najde potřebný počet zákazníků.

Další články k tématům - Bezvasleva - Cupolis - HyperSleva - Megasleva - Slevomat - Slevule - Vykupto - Zapakatel - nabídky - nákup - novinka - RSS - slevy

Článek ze dne 21. září 2010 - úterý

Další články od Webový servis Company s.r.o.

Slevule.cz: všechny známé slevy na jednom místě