logo

LG Optimus 7: první SmartPhone s českou verzí Windows Phone 7.5 Mango

LG E900 Optimus 7 má zcela nový operační systém Windows Phone 7. Všechny kancelářské aplikace jako Word a Excel jsou upraveny tak, aby se co nejvíce podobaly verzím, které se používají ve světě počítačů. 3,8 palcový displej vás jednoduše ohromí.

Mnoho uživatelů odrazoval operační systém Windows Phone 7 absencí češtiny. Nyní přichází aktualizace zvaná Mango, která již obsahuje češtinu přímo od výrobce. Jako první je ji vybaven LG Optimus 7.

Dříve byl operační systém Windows Phone 7 aktualizován o celý aktualizační balíček Mango. Ten sliboval mimo jiné i počeštění, protože Windows Phone 7 češtinu neměl. Z tohoto důvodu byla pro česky hovořící uživatele aktualizace na verzi 7.5 zvanou Mango velice zajímavá.

Prvním telefonem, který může přímo v základu nabídnout Windows Phone 7.5 Mango na českém trhu je LG Optimus 7. SmartPhone je vybaven 3,8 palcovým kapacitním displejem, 16 GB vnitřní pamětí a připraven je také 5 MPx fotoaparát pro pořizování snímků. Samozřejmostí je připojení k sociálním sítím a novinkou je nový Internet Explorer 9.

LG Optimus 7 je vybaven také integrovanou GPS a plnohodnotným balíčkem MS Office, který umožňuje snadno editovat dokumenty přímo v telefonu. Jako vždy nabízí operační systém Windows skvělou podporu Exchange serverů a maximální synchronizaci pošty, kalendáře a poznámek.

LG Optimus 7 má výborný poměr cena výkon. Za 6350 Kč získáte telefon s ohromným displejem, kapacitou paměti, rychlým procesorem a nejnovějším operačním systémem.

Zboží máme skladem k dodání do 24 hodin.

Další články k tématům - fotoaparát - GPS - Mango - Office - Optimus - SmartPhone - telefon

Článek ze dne 19. října 2011 - středa

Další články od X-Store.CZ

LG Optimus 7: první SmartPhone s českou verzí Windows Phone 7.5 Mango