logo atlantis telecom spol. s r.o.

IT práce ve společnosti atlantis telecom spol. s r.o.

Asterisk Developer - komunikační technologie VoIP

Hledáme všestranně nadaného, aktivního a samostatného kolegu/kolegyni na pozici Developer pro komunikační technologie VoIP se zaměřením na OS Linux a Open-source platformu Asterisk se zkušenostmi z oblasti komunikačních a síťových technologií, který by s námi spolupracoval při návrhu a realizaci nových ambiciózních projektů a podporoval naše stávající zákazníky.

Specialista pro videokonference, multimédia a UC (Polycom)

Hledáme všestranně nadaného, aktivního a samostatného kolegu/kolegyni na pozici Systémový inženýr pro videokonferenční technologie, multimédia a Unified Communications se zkušenostmi z oblasti ICT, který by s námi spolupracoval při návrhu a realizaci nových ambiciózních projektů a podporoval naše stávající zákazníky.

Senior .NET developer - kreativní práce na aplikaci FrontStage

Hledáme všestranného programátora, který by nám pomohl rozvíjet stávající i nové projekty navazující na moderní technologii kontaktního centra FrontStage. Jedná se o velmi pestrou paletu rozmanitých aplikací vesměs na platformě Microsoft .NET souvisejících s integrací ICT (telefonie, video, chat, e-mail, sociální sítě) a podnikových procesů. Jedná se o středně velké projekty s délkou vývoje v řádu jednotek měsíců.

Key Account Manažer pro Unified Communications a multimédia

Hledáme všestranně nadaného, aktivního a samostatného kolegu/kolegyni na pozici Key Account Manažer pro Unified Communications a multimédia se zkušenostmi z oblasti komunikačních nebo informačních technologií, který by s námi spolupracoval při návrhu a realizaci nových ambiciózních příležitostí a podporoval naše stávající zákazníky.

Pre-sales inženýr pro kamerové systémy (CCTV)

Hledáme všestranně nadaného, aktivního a samostatného kolegu/kolegyni na pozici Pre-sales inženýr pro kamerové systémy (CCTV) a multimédia se zkušenostmi z oblasti kamerových systémů a IT, který by s námi spolupracoval při návrhu a realizaci nových ambiciózních projektů a podporoval naše stávající partnery.

Specialista pro aplikace a infrastrukturu kontaktních center

Hledáme všestranně nadaného, aktivního a samostatného kolegu/kolegyni na pozici Systémový inženýr pro implementaci serverů a aplikací pro kontaktní centra, případně pro technologie z oblasti IP telefonie a Unified Communications se zkušenostmi s komunikačními a síťovými technologiemi, který by s námi spolupracoval při návrhu a realizaci nových ambiciózních projektů a podporoval naše stávající zákazníky.

Administrativní podpora a marketing

Hledáme všestranně nadanou kolegyni/kolegu na pozici administrativní a marketingové podpory pro naše produkty z oblasti komunikačních technologií. Klademe důraz na pečlivost, kreativitu a samostatnost. Jedná se zejména o vedení různorodé administrativní agendy ve spolupráci s vedením společnosti, dále realizaci marketingových kampaní, příprava eventů, reklamních materiálů, příprava obsahu a digitální marketing. V rámci této pozice budete komunikovat s našimi obchodními partnery, zahraničními dodavateli, managementem společnosti i s týmem obchodníků.

Specialista pro IP telefonii a UC (Microsoft Lync/Skype, Mitel)

Hledáme všestranně nadaného, aktivního a samostatného kolegu/kolegyni na pozici Systémový inženýr pro technologie z oblasti IP telefonie a Unified Communications se zkušenostmi s komunikačními a síťovými technologiemi, který by s námi spolupracoval při návrhu a realizaci nových ambiciózních projektů a podporoval naše stávající zákazníky.

Specialista pro aplikace, servery a sítě

Hledáme všestranně nadaného, aktivního a samostatného kolegu/kolegyni na pozici Systémový inženýr pro implementaci serverů, aplikací a konfigurace sítě, který by s námi spolupracoval při návrhu a realizaci nových ambiciózních projektů a podporoval/a naše stávající zákazníky a podílel se na správě interního IT.

Konzultant analytik pro kontaktní centra - Microsoft technologie

Hledáme všestranně nadaného, aktivního a samostatného kolegu/kolegyni na pozici Konzultant analytik pro kontaktní centra se zkušenostmi s Microsoft technologiemi, který by s námi spolupracoval při návrhu a realizaci nových ambiciózních projektů a podporoval naše stávající zákazníky.

Pre-sales inženýr - IP telefonie, UC, videokonference, kontaktní centra, networking

Hledáme všestranně nadaného, aktivního a samostatného kolegu/kolegyni na pozici Pre-sales inženýr pro technologie z oblasti IP telefonie a Unified Communications se zkušenostmi s komunikačními a síťovými technologiemi, který by s námi spolupracoval při návrhu nových ambiciózních projektů a podporoval naše stávající partnery.