logo atlantis telecom spol. s r.o.

Tomáš Tesař

Executive Director, Partner společnosti atlantis telecom

Tomáš Tesař - logo LinkedIn

Svou komplexností a funkční šíří začínají být současné konferenční kancelářské technologie pro běžné pracovníky příliš komplikované a jejich nastavení bývá často zdlouhavé.

Technologie Crestron umožňuje provést potřebné nastavení konferenční místnosti jediným dotykem na tabletu, a tím výrazně urychlit a zefektivnit celé jednání a fungování místnosti.

Uzavřením partnerství s firmou Crestron vycházíme vstříc našim zákazníkům a partnerům, kteří takovéto technologie stále více poptávají.

Lubomír Galatík

Manažer HPE Aruba Business Unit pro ČR a Slovensko

Lubomír Galatík - atlantis telecom spol. s r.o.logo atlantis telecom spol. s r.o.LinkedIn

Pro inženýrskou firmu jakou je HPE, včetně networkingové divize Aruba, je spolupráce s prestižními vzdělávacími institucemi klíčová. Věříme, že studenti ve své následné praxi ocení, že se mohli učit na předních technologiích současnosti a že tak alespoň touto troškou přispějeme k rozvoji intelektuálního kapitálu naší země.

Ten budeme v budoucnu určitě potřebovat, pokud chceme zůstat na globálním trhu konkurenceschopní.

Pavel Vrzák

Ředitel společnosti atlantis telecom

Pavel Vrzák - atlantis telecom spol. s r.o.logo atlantis telecom spol. s r.o.LinkedIn

Chování a preference dnešních spotřebitelů a jejich komunikační návyky se dramaticky vyvíjí. Porozumět jejich potřebám je klíčem k poskytování špičkové zákaznické péče. Špičková zákaznická péče přináší loajální zákazníky - bez ohledu na geografickou lokalitu. Spokojenost českých zákazníků s produktem FrontStage a jeho konkurenceschopnost nás inspirovala k tomu, že jsme vytvořili lokalizaci do dalších jazyků a rozhodli se jej nabídnout i na velmi konkurenčním trhu v USA.

Jsme přesvědčeni, že naše zkušenosti se zákaznickou komunikací implementované v rámci platformy FrontStage jsou univerzálně použitelné a dokáží upevnit vztahy se zákazníky a zefektivnit obchodní procesy podniků a organizací kdekoliv na světě.

Jan Stuchlík

Pre-sales Team Leader Networking Unit společnosti atlantis telecom

Jan Stuchlík - atlantis telecom spol. s r.o.logo atlantis telecom spol. s r.o.LinkedIn

Jsme vděčni jak našemu týmu, tak zejména síti našich resellerů, kteří prostřednictvím dodávek vysoce kvalitních služeb významně napomohli k dosažení takového úspěchu.

Mezinárodní ocenění, které nám společnost Aruba slavnostně předala během výroční konference Atmosphere 2018 EMEA v chorvatském Šibeniku, bereme jako poctu a je významným milníkem a motivací k ještě dalšímu zlepšování.