logo atlantis telecom spol. s r.o.

Pavel Vrzák

Ředitel společnosti atlantis telecom

Pavel Vrzák - atlantis telecom spol. s r.o.logo atlantis telecom spol. s r.o.LinkedIn

Chování a preference dnešních spotřebitelů a jejich komunikační návyky se dramaticky vyvíjí. Porozumět jejich potřebám je klíčem k poskytování špičkové zákaznické péče. Špičková zákaznická péče přináší loajální zákazníky - bez ohledu na geografickou lokalitu. Spokojenost českých zákazníků s produktem FrontStage a jeho konkurenceschopnost nás inspirovala k tomu, že jsme vytvořili lokalizaci do dalších jazyků a rozhodli se jej nabídnout i na velmi konkurenčním trhu v USA.

Jsme přesvědčeni, že naše zkušenosti se zákaznickou komunikací implementované v rámci platformy FrontStage jsou univerzálně použitelné a dokáží upevnit vztahy se zákazníky a zefektivnit obchodní procesy podniků a organizací kdekoliv na světě.

Jan Stuchlík

Pre-sales Team Leader Networking Unit společnosti atlantis telecom

Jan Stuchlík - atlantis telecom spol. s r.o.logo atlantis telecom spol. s r.o.LinkedIn

Jsme vděčni jak našemu týmu, tak zejména síti našich resellerů, kteří prostřednictvím dodávek vysoce kvalitních služeb významně napomohli k dosažení takového úspěchu.

Mezinárodní ocenění, které nám společnost Aruba slavnostně předala během výroční konference Atmosphere 2018 EMEA v chorvatském Šibeniku, bereme jako poctu a je významným milníkem a motivací k ještě dalšímu zlepšování.

Sjednejte si naši rychlou půjčku online. Získejte 100 % úroků zpět.
a silikony pro dokonalé utěsnění spár. Pevné, pružné, voděodolné, 100 % čiré.
Čeká Vás operace? Víte co urychlí hojení?