logo Česká asociace manažerů úseků informačních technologií

Soutěž IT projekt roku 2013 má své vítěze

Vítěznými projekty 11. ročníku soutěže IT projekt roku 2013 jsou Aplikace Pojišťovna v České pojišťovně, Jednotný docházkový systém pro Skupinu ČEZ a Aplikace Praha na Magistrátu hlavního města Prahy.

Vítězné projekty byly prezentovány v budově Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Dále zde byly představeny i soutěžní projekty, které se dostaly do finále. Zástupci pořadatelské České asociace manažerů informačních technologií CACIO zároveň informovali o blížícím se 12. ročníku soutěže. Zájemci o účast mohou podávat přihlášky do konce roku 2014.

Akce se uskutečnila pod záštitou místopředsedy Poslanecké sněmovny Jana Bartoška a moderoval ji výkonný ředitel CACIO Jiří Polák. Slavnostního podvečera se zúčastnili zástupci zadavatelů i dodavatelů oceněných projektů a hosté z řad politiků a představitelů byznysu.

Vítězné projekty, které se podělily o 1. místo:

Ostatní finálové projekty - 4. až 8. příčka:

"Prezentace na půdě Poslanecké sněmovny potvrdily vysokou úroveň vítězných a všech finálových projektů. Těší nás, že naše soutěž si za více než deset let své existence vydobyla renomované postavení a můžeme takto zviditelňovat kvalitně realizované i inovativní IT projekty jak ve veřejném sektoru, tak v komerční sféře. Nepochybujeme, že také nový ročník soutěže přinese řadu zajímavých projektů a naše odborná hodnotitelská komise bude mít z čeho vybírat," uvedl předseda CACIO Miroslav Hübner.

Projekty do soutěže IT projekt roku 2014, konané pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, je možné přihlásit nejpozději do 31.12. 2014.

Kromě vyhlášení vítězných projektů budou udělena i dvě specializovaná ocenění:

Článek Česká asociace manažerů úseků informačních technologií ze dne 7. listopadu 2014 - pátek

Další články od Česká asociace manažerů úseků informačních technologií

Stáhněte si ZDARMA zkušební verzi systému M-Files