share itpoint.cz

CCV ISIS 5.0: nová verze systému pro insolvenční správce

Informační systém Insolvenční správce (ISIS) - letošní novinka mezi IS na českém trhu, byl uvolněn v nové verzi ISIS 5.0. Od podzimu ji využívají desítky zákazníků tohoto oborově profilovaného systému, nově zejména s novým modulem Oddlužení.

Právě oddlužení je nejčastější způsob řešení úpadku ze strany insolvenčních správců v ČR, proto byl tento modul maximálně přizpůsoben jejich požadavkům. Nový modul Oddlužení nabízí samostatnou evidenci příjmů (v oddlužení) a funkci Hromadný splátkový kalendář, který u jednoduchých oddlužení umožňuje hromadné zadávání částek k rozdělení mezi věřitele a následné vygenerování příkazů k úhradě. Nové funkce modulu jsou také generování dokumentů Zpráva o plnění oddlužení (ZOPO) nebo Příkaz k úhradě, který nově zahrnuje odměnu a hotové výdaje insolvenčního správce i ostatní privilegované pohledávky.

Kromě zjednodušeného průvodce pro zápis nového řízení nabízí ještě jednodušší práci se softwarem Insolvenční správce. K dalším významným novinkám patří čtyři nové moduly a to Částečný rozvrh, Evidence sporů, Úkoly a Datová schránka. Velmi pozitivní ohlas zaznamenalo i rozšíření formátů elektronického bankovnictví a zjednodušený zápis přihlášky pohledávky.

"Software Insolvenční správce nabízí svým zákazníkům, převážně insolvenčním správcům, jedinečné možnosti s cílem šetřit jejich čas. Jde o flexibilní software, který systematicky reaguje na požadavky svých klientů. Z nich vychází také nejnovější verze ISIS 5.0, která momentálně přichází zejména s upraveným modulem Oddlužení pro efektivnější a přehlednější práci insolvenčních správců," komentuje Tomáš Valášek, výkonný ředitel Insolvence 2008, a.s, která zajišťuje profesionální služby v oblasti insolvence a IT.

Nabízené řešení od společnosti CCV Informační systémy je zaměřeno na maximální efektivitu a poskytování systému ve variantě "software jako služba", což v kategorii informačních systémů soutěže vyhlašované časopisem Computerworld potvrdilo ocenění, které získala v odborné soutěži o nejlepší IT produkt roku 2010.

Software Insolvenční správce je první efektivní on-line služba pro správu insolvenčních případů. Cílem ISIS je maximálně zjednodušit a urychlit každodenní agendu insolvenčních správců pro všechny způsoby řešení úpadku (konkurz, oddlužení, reorganizace) a umožnit jim přenést část činností na méně kvalifikované pracovníky.

Software Insolvenční správce umožňuje zvládnout o 30 % více práce ve stejném čase a navíc spolehlivě, současně je neustále aktualizován na základě požadavků uživatelů.

Článek CCV, s.r.o. ze dne 7. prosince 2010 - úterý, čteno 2742x

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Další články CCV, s.r.o.

Dozorčí služby CCV WatchDog zvyšují spol...

EDI komunikace pomáhá růstu společnosti ...

Řešení pro L’Oréal je vítězem soutěže ED...

Výrobci plastů a strojírenské firmy se p...

EDI pro L’Oréal krok za krokem

Mobilní aplikace ORION EDI na cesty i pr...

Distribuční kanály eD‘ system Czech s po...

Nový CRM systém pro podporu rozvoje JIC

EDI komunikace proniká do oblasti vlasov...

CRM pro řízení vztahů se zákazníky i dis...

Efektivní maloobchod i velkoobchod s vyu...

Přesná evidence a zrychlení výdeje zboží...

Řízený sklad řeší reporting pro TOTAL ČE...

CCV majetkově vstupuje do úspěšného star...

Nejlepší EDI projekt roku 2015 realizova...

Skladové hospodářství jako služba

Roman Fuchs je novým ředitelem divize Bu...

Martin Vokřál řídí novou divizi CCV Cust...

Ojedinělé funkce správy elektronických d...

Výměna obchodních dokladů EDI s certifik...

Ľubomír Miškolci - nový jednatel CCV Inf...

EDI komunikace snižuje náklady na zpraco...

Alza.cz inovuje na elektronickou výměnu ...

Modul EDI komunikace pro Microsoft Dynam...

Vladimír Horák je novým ředitelem divize...

MAKRO používá ORION eKatalog pro sběr in...

Rychlé provozní financování se službou O...

MALL.cz má hlavní cenu za nejlepší EDI p...

Ladislav Chovítek posiluje marketingový ...

EDI komunikace se u maloobchodních obcho...