logo CCV, s.r.o.

Václav Pinkava, nový výkonný ředitel CCV Informační systémy

Novým výkonným ředitelem CCV Informační systémy se v dubnu 2010 stal Václav Pinkava. Ve své nové funkci je zodpovědný za strategické a operativní řízení celé společnosti a její rozvoj v rámci ČR i zahraničí.

"Jmenováním Václava Pinkavy do pozice výkonného ředitele posilujeme náš zkušený manažerský tým, který má naši důvěru a schopnosti naplňovat očekávání a potřeby zákazníků. Není náhodou, že počet zákazníků jsme jen ve firemním sektoru letos rozšířili na osmou stovku. Od jmenování nového výkonného ředitele si slibujeme zdokonalení obchodních a servisních modelů organizace pro další rozvoj a získání nových obchodních partnerů. Ambicí naší společnosti, která za posledních pět let vždy roste dvouciferným tempem, je pomocí našich spolehlivých služeb a znalostí našich lidí udržet pozice jednoho z nejpreferovanějších dodavatelů informačních systémů v rámci vybraných odvětví", říká Dalibor Damborský, jednatel společnosti.

Václav Pinkava bude současně manažersky zastřešovat vedení jednotlivých divizí společnosti (CCV Business Solutions, CCV eBusiness, CCV eGovernment).

Václav Pinkava to vnímá jako výzvu : "Mám za sebou pestré a úspěšné působení v ICT v různých podnicích, malých i velkých, uživatelských i dodavatelských, v Česku i v zahraničí, a mám tedy s čím srovnávat. Společnost CCV Informační systémy má výborné předpoklady nadále rozšiřovat své pole působnosti a zejména spokojenost svých zákazníků. Máme silné portfolio řešení a tým schopných, odhodlaných lidí. Mým úkolem je maximalizovat tento potenciál."

Václav Pinkava (52 let) má za sebou bohaté profesní zkušenosti v oboru ICT. Před nástupem do CCV Informační systémy působil více než 4 roky ve funkci CIO a člena představenstva ve Vltava Labe Press, kam přešel z pozice ředitele IT ČR/SR a CEE IT Infrastructure Managera ve společnosti Unilever. Zastával též řídící funkce a obchodní, implementační a vývojářské pozice v mnoha tuzemských a britských společnostech včetně šesti let u britské Pošty.

Václav Pinkava vyrůstal v Británii a je absolventem Oxford University. V roce 2007 získal titul CIO roku 2007 v komerční sféře, ocenění udělované časopisem Business World. Ve svém volném čase se Pinkava věnuje šestičlenné rodině, malování, hudbě, poesii a jejím překladům. Mezi jeho koníčky patří též bleskové šachy.

Václav Pinkava - CCV Informační systémy
Václav Pinkava

Další články k tématům - CIO - rozvoj - vedení - zahraničí - Václav Pinkava - Dalibor Damborský

Článek CCV, s.r.o. ze dne 12. května 2010 - středa

Další články od CCV, s.r.o.