logo CNS a.s.

CNS a.s.

Společnost CNS a.s. je ryze česká firma. Již více než 25 let vyvíjíme softwarová řešení pro veřejnou správu, zdravotnictví i soukromý sektor. Zaměřuje se zejména na tvorbu a implementaci aplikačního programového vybavení a rozsáhlých informačních systémů, včetně dodávek souvisejících technologií.

Vyvíjíme software na zakázku, prodáváme a servisujeme výpočetní techniku. Dodáváme Spisovou službu-program pro řízení oběhu dokumentů, elektronickou podatelnu a archivaci, respektující Standardy státního informačního systému ČR a platnou legislativu.

Firma CNS a. s. se stala obchodním partnerem renomovaných tuzemských i zahraničních firem, jako je Hewlett-Packard, Oracle, Microsoft, Sybase, Novell, Cisco Systems, AT Computers a dalších.

Dne 30. 4. 2014 byla v Pittsburghu, ve státě Pennsylvania, založena zahraniční pobočka naší firmy pod obchodním názvem IT-CNS, Inc. Jedná se o společnost typu C-Corporation.

Důraz na kvalitu, který společnost CNS a. s. na své služby a produkty klade, byl vyjádřen a potvrzen získáním certifikátu ČSN ISO EN 9001 v roce 2000.

Aktuální články od CNS a.s.

Acronis True Image 2019