logo Dynamica, a.s.

IT práce ve společnosti Dynamica, a.s.

Account Manager pro ERP informační systémy

Hledáme Account Managera pro ERP informační systémy, náplň práce - vyhledávání obchodních příležitostí, jednání se zákazníky, vypracování a prezentace nabídek, příprava smluv, obchodní působnost – celá ČR.

Vývojář Microsoft SharePoint

Náplň práce - programování v .NET, vývoj řešení navržených našimi konzultanty pro zákazníky, analýza a návrh řešení. Požadujeme - základní znalosti relačních databází, znalost SQL jazyka výhodou, analytické schopnosti, znalost Sharepointu výhodou.

Konzultant Microsoft SharePoint

Náplň práce - prezentace a školení funkčnosti aplikace zákazníkům, doporučení optimálního využití aplikace pro pokrytí podnikových procesů a funkcí, nastavení parametrů aplikace, návrhy zákaznických úprav aplikace a poradenství.

Vývojář - konzultant Dynamics CRM

Bude pro Vás výhodou, když budete mít znalost programování v prostředí HTML, CSS, JavaScript, jQuery, zkušenosti s programovacím frameworkem (například Angular) a zkušenosti s Kendo UI.

Konzultant Microsoft Dynamics AX pro oblast výroby a logistiky

Hledáme kolegu, který se bude podílet na implementacích ERP systému MS Dynamics AX do výrobních podniků a logistických center - prezentace, poradenství a školení funkčnosti, nastavení parametrů a návrhy zákaznických úprav aplikace.
Acronis Backup 12.5