logo KVADOS a.s.

IT práce ve společnosti KVADOS a.s.

Specialista marketingu

KVADOS - Ostrava
Hledáme markeťáka, který se zaměří na propagaci marketingových aktivit pro KVADOS Group na českém i zahraničním trhu. Hledáš nové výzvy, baví tě nejnovější trendy a máš chuť tvořit se skvělými kolegy ? Ozvi se nám a i ty můžeš být jedním z nás! CO BUDEŠ DĚLAT: podílet se na veškerých B2B marketingových aktivitách KVADOS Group na českém i zahraničním trhu + zpracovávat inovace a vývojové novinky týkající se nabízených produktů, služeb a návrhů řešení + spolupracovat s našimi partnery a dodavateli - tiskárny, grafici, textaři, korektoři aj. + aktivně budovat PR společnosti KVADOS Group jako celku a jeho dceřiných společností + monitorovat konkurenci a trendy na vybraných trzích, abychom byli o krok napřed + spolupracovat při online marketingové komunikaci a webinářích + připravovat nezapomenutelné eventy, workshopy a konference + ladit do detailu produktový marketing a jeho komunikaci + poskytovat marketingovou podporu obchodu

Tester – dokumentátor

KVADOS - Ostrava
Vypusťte do světa software, který bude bez chyb a šitý na míru našim zákazníkům. NÁPLŇ PRÁCE: hledání chyb v aplikacích při testování SW šitého na míru našim zákazníkům + připrava podkladů pro zpracování automatických testů + tvorba kvalitních testovacích strategií a dat + vytváření a doplňování dokumentace k IS + implementace SW našim zákazníkům + analýza aplikačních logů.

Service Desk konzultant

KVADOS - Ostrava
Pro někoho, kdo rád poradí a pomáhá druhým, máme důležité místo v týmu oddělení služeb. NÁPLŇ PRÁCE: spolupráce s kolegy z výroby a projektové kanceláře při hledání optimálního řešení pro konkrétního zákazníka + pomoc nejen našim polským klientům řešit jejich technické dotazy a požadavky související s našimi IS + evidovat a hlídat průběh celého řešení ke spokojenosti všech stran + komunikace se zákazníkem a informovat jej o stavu řešení.