logo Lenovo Czech

Yuanqing Yang

Lenovo Chairman and CEO

Yuanqing Yang - Lenovo Czechlogo Lenovo CzechLinkedIn

Rekordní výsledky v tomto čtvrtletí odrážejí náš trvalý závazek uspokojovat potřeby rychle rostoucího trendu home office, učení i hraní z domova. Všechny naše hlavní sekce meziročně rostly, zatímco software a služby dosáhly nového rekordu. Vzhledem k tomu, že se svět snaží přizpůsobit novému normálu, věříme v dlouhodobý růst jak u klasických produktů, tak u cloudové infrastruktury.

I nadále budeme podporovat digitální transformaci založenou na službách, abychom se lépe chopili příležitostí a podpořili udržitelný růst.

Igor Bergman

Viceprezident segmentu PCSD Software & Cloud společnosti Lenovo

Igor Bergman - Lenovo Czechlogo Lenovo CzechLinkedIn

Vize společnosti Lenovo Smarter technology for all ve skutečnosti opravdu znamená pro všechny. Naše červnové oznámení o certifikaci bylo správným rozhodnutím, které umožňuje zákazníkům samostatnější a snadnější instalaci Linuxu.

Naším cílem je odstranit překážky a poskytnout linuxové komunitě prvotřídní prostředí, díky kterému nás naši zákazníci znají. Proto jsme podnikli tento krok a nabídli zařízení s předinstalovaným Linuxem.

Yuanqing Yang

Lenovo Chairman and CEO

Yuanqing Yang - Lenovo Czechlogo Lenovo CzechLinkedIn

Vynikající výsledky za poslední čtvrtletí ukazují, že se Lenovo rychle z pandemie vzpamatovalo a využívá nových příležitostí, které přináší home office a urychlená digitalizace.

Zatímco svět stále čelí výzvám, Lenovo se zaměřuje na udržitelný růst prostřednictvím klíčového byznysu a nových příležitostí v oblasti služeb a řešení.

Petr Kheil

Generální ředitel společnosti Lenovo pro Českou republiku a Slovensko

Petr Kheil - Lenovo Czechlogo Lenovo CzechLinkedIn

Chceme vyjít vstříc zákazníkům, kteří by potřebovali využít záruční servis v tomto období, ale kvůli aktuálním opatřením se nemají jak dostat k servisním službám.

Proto jsme se rozhodli globálně prodloužit záruku na zařízení až do konce května.

Marian Korienek

Generální ředitel segmentu DCG Lenovo pro PL, SK ČR

Marian Korienek - Lenovo Czechlogo Lenovo CzechLinkedIn

Nový partnerský program umožní i menším firmám navázat s námi partnerskou spolupráci. Věřím, že kvartální nastavení cílů spolu s přehledným sledováním postupu a atraktivními odměnami budou pro naše nové partnery určitě vítanou motivací.

Úplným nováčkům bude automaticky přiřazen nejnižší cíl, který odpovídá hodnotě 5000 USD. Průběžný postup v plnění nastaveného cíle pak mohou firmy sledovat online na partnerském portálu.

Yuanqing Yang

Lenovo Chairman and CEO

Yuanqing Yang - Lenovo Czechlogo Lenovo CzechLinkedIn

Jsme rádi, že si v globálním dynamickém obchodním prostředí stále udržujeme finanční výkonnost a úspěch za tento kvartál jen potvrzuje náš závazek v oblasti inovací všem zákazníkům napříč 180 trhy po celém světě

Yuanqing Yang

Lenovo Chairman and CEO

Yuanqing Yang - Lenovo Czechlogo Lenovo CzechLinkedIn

Silné výsledky za toto čtvrtletí opět poskytly spolehlivé důkazy o tom, že inteligentní transformace společnosti Lenovo umožňuje řídit dlouhodobě udržitelný a výdělečný růst v dnešním dynamickém a měnícím se světě.

Naše trvalé uskutečňování a provozní efektivita nám dovoluje oživit naši vizi a dodávat chytřejší technologie pro všechny.

Jaroslav Král

Tablet a Desktop 4P manager společnosti Lenovo Czech

Jaroslav Král - Lenovo Czechlogo Lenovo CzechLinkedIn

Tablet Lenovo TAB M10 ocení především uživatelé, kteří často sdílí své zařízení s ostatními členy rodiny. Je vybaven podporou více uživatelských účtů, díky kterému si může každý člen domácnosti přizpůsobit obsah tabletu podle sebe. Volitelný dětský balíček příslušenství obsahuje pouzdro a fólii čímž pomáhá chránit tablet před nárazy či poškrábáním a šetří oči uživatelů díky filtru modrého světla.

Zařízení má i volitelné módy Kiddoz (pro děti) a Productivity. K přístroji je možné připojit i BT klávesnici a používat tablet jako klasický notebook.

Nabídka zaměstnání Lenovo Czech