logo Novicom s.r.o.
Jindřich Šavel

Jindřich Šavel

Obchodní ředitel společnosti Novicom

LinkedIn

BVS je nástrojem pro přehlednou vizualizaci síťových komunikací IP zařízení a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou. Náš nástroj Business Visibility Suite pomáhá rovněž porozumět dopadům bezpečnostních incidentů na provozované business služby, a tím umožňuje tyto dopady současně minimalizovat.

Zákazníci Novicomu tak nyní mohou díky nástrojům AddNet a BVS získat komplexní řešení pro snadné napojení jejich organizace k centrům SOC (Security Operations Center), zajišťujícím okamžitý a kvalifikovaný incident response 24 hodin denně.

Novicom jako český výrobce síťových a bezpečnostních řešení dávno překonal svoje domovské hranice a postupně se snaží své produkty uplatnit v dalších zemích Evropy, Asie a Ameriky. V této souvislosti jsme velmi potěšení dohodou se společností SecTec, kterou považujeme za leadera mezi distributory bezpečnostních řešení na Slovensku.

Věříme, že řešení Novicomu vhodně zapadne do portfolia produktů SecTecu a společně přineseme na trh schopnost snadné správy a vysokého zabezpečení interních sítí, tak jak to nabízí naše integrované DDI/NAC řešení AddNet.

V Novicomu vidíme velký přínos v podobných integracích a plně je podporujeme. Věříme, že spojením sofistikovaného nástroje detekce kybernetických hrozeb s praktickým nástrojem okamžité lokalizace zařízení (detailní L2 monitoring) s přímou možností jeho odpojení (NAC) dostávají síťový a bezpečnostní správci nástroje úplně jiné kvality.

Spojením LOGmanageru a AddNetu je tak možné řádově zkrátit a zjednodušit klíčový proces reakce na kybernetické bezpečnostní hrozby - od zjištění hrozby po její úplné zamezení nebo izolace kompromitovaného zařízení v síti organizací. To vše nyní v jednotkách vteřin.

Pozorujeme, že naše klíčové řešení AddNet, nemá na českém trhu, ale ani v zahraničí, přímou konkurenci - je to jediný integrovaný DDI/NAC nástroj pro správu rozsáhlých sítí. Rozhodli jsme se proto využít této výhody a dále rozšířit naši partnerskou síť.

Místo oslovování jednotlivých partnerů, jsme však dali přednost dohodě se zkušeným hráčem na trhu distribuce s přidanou hodnotou - Veracompem. Věříme, že společně přesvědčíme o výhodnosti řešení Novicomu řadu zkušených partnerů Veracompu, především těch se zaměřením na sítě a IT bezpečnost.

Jsme přesvědčeni, že DDI/NAC řešení AddNet může být velmi zajímavé komplementární řešení v portfoliu Veracompu. Očekáváme, že spojení našeho unikátního řešení, společně s vysokou kvalitou poskytovaných služeb Veracompu při péči o partnery, se v krátkém horizontu příznivě projeví v dalších nárůstech prodejů Novicomu.

Nabídka zaměstnání Novicom s.r.o.
s antivirovým bezpečnostním řešením od ESETU. Vyzkoušej teď.
Špičkové nízkoexpanzní pěny .s vysokou výdajností. Vyzkoušejte !
Prodloužte životnost vstřikolisu! Magnet odstraní všechny kovové nečistoty