logo FAYN Telecommunications s.r.o.
Lukáš Honek

Lukáš Honek

Ředitel společnosti FAYN Telecommunications

LinkedIn

Soutěž pro nás byla velmi atraktivní, protože umožňovala nabídnout i levnější tarify. Zdaleka ne každý uživatel totiž vyžaduje neomezené volání za vysoké měsíční částky a pro mnoho uživatelů jsou rovněž zajímavé levnější a menší balíčky mobilních dat. Navíc naše služby koncipujeme tak, aby je měl zákazník plně pod kontrolou a mohl si je sám přizpůsobovat svým potřebám. Jsem si vědom toho, že někteří uživatelé mají zájem o větší objemy mobilních dat.

Bohužel podmínky na velkoobchodním trhu mobilních komunikací jsou pokřivené a jako alternativní operátor máme v tomto ohledu omezené možnosti. Věřím ale, že se inspirují další obce a města a podobné aukce nám pomohou zvýšit konkurenci na trhu a tím i zvednout tlak na naše velkoobchodní dodavatele mobilních služeb.

Průměrná spotřeba napříč celou Českou republikou činila v posledním roce 130 minut, 48 SMS a 573 MB dat na jednu SIM kartu. Proto jsme vytvořili tarif, který se těmto průměrným hodnotám maximálně přibližuje a současně zachovává velmi příznivou cenu. V tarifu REMIX si lze zvolit výhodně i balíček 1000 MB dat.

Na všech SIM standardně podporujeme technologii LTE bez příplatku. Tarif je jako již tradičně u nás bez závazku a lze jej hradit jak na fakturu, tak i z dobíjeného kreditu.

Parametry tarifu MIX jsme zvolili tak, aby průměrný uživatel nemusel platit skutečně nic navíc. Za 199 korun získá dostatek volných minut, SMS zpráv i mobilních dat, aniž by musel cokoli řešit či nastavovat. Pokročilejší uživatel ovšem tuto možnost má a v případě potřeby si může kdykoli dokoupit třeba další mobilní data nebo využít naplno volání přes internet.

Tarif fayn MIX lze využívat v režimu dobíjení kreditu nebo s platbou zpětně na fakturu. Tarif je bez závazků, přenos čísla k nám je zdarma a výpovědní lhůta je 1 měsíc.

tesena fest 2018