logo FAYN Telecommunications s.r.o.
Lukáš Honek

Lukáš Honek

Ředitel společnosti FAYN Telecommunications

LinkedIn

Průměrná spotřeba napříč celou Českou republikou činila v posledním roce 130 minut, 48 SMS a 573 MB dat na jednu SIM kartu. Proto jsme vytvořili tarif, který se těmto průměrným hodnotám maximálně přibližuje a současně zachovává velmi příznivou cenu. V tarifu REMIX si lze zvolit výhodně i balíček 1000 MB dat.

Na všech SIM standardně podporujeme technologii LTE bez příplatku. Tarif je jako již tradičně u nás bez závazku a lze jej hradit jak na fakturu, tak i z dobíjeného kreditu.

Parametry tarifu MIX jsme zvolili tak, aby průměrný uživatel nemusel platit skutečně nic navíc. Za 199 korun získá dostatek volných minut, SMS zpráv i mobilních dat, aniž by musel cokoli řešit či nastavovat. Pokročilejší uživatel ovšem tuto možnost má a v případě potřeby si může kdykoli dokoupit třeba další mobilní data nebo využít naplno volání přes internet.

Tarif fayn MIX lze využívat v režimu dobíjení kreditu nebo s platbou zpětně na fakturu. Tarif je bez závazků, přenos čísla k nám je zdarma a výpovědní lhůta je 1 měsíc.