logo Merz s.r.o.

IT práce ve společnosti Merz s.r.o.

Project Manager

Merz s.r.o. - Liberec
Máš chuť podílet se na řízení výjimečných IT projektů pro výjimečné zákazníky? Nedělá Ti problém hlídat milníky projektu, náklady a jednat se zákazníky po celou dobu života projektu? Přidej se k nám a pomáhej výrobním firmám k vyšší efektivitě.

Aplikační inženýr

Merz s.r.o. - Liberec
Požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání - automatizace řízení, mechatronika, elektro, programování, AJ, znalost oblasti výroby a sběru dat, průmyslové automatizace a komunikace, SCADA vizualizací,PLC relační databáze a jazyka SQL.

Team Leader

Merz s.r.o. - Liberec
Chceš se podílet na návrhu a realizaci technické části projektu? Cítíš se silný/á v plánování a plnění deadlinů? Baví Tě technická jednání se zákazníkem a řízení kvality v rámci projektu? Staň se naším novým týmovým vůdcem!

Programátor/ka

Merz s.r.o. - Liberec
Požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání, znalost platformy .NET, AJ + oceníme znalost relačních databází, jazyka SQL (MSSQL, Oracle), C#, C++, PowerShell a znalost němčiny.

BI specialista

Merz s.r.o. - Liberec
Chceš se podílet na kompletním BI řešení od analýzy, návrhu analytického modelu až po samotnou implementaci BI a následný reporting? VŠ vzdělání technického směru - případně ekonomického /finančního, můžeš být i student.
Systémové desky, topné trubky Rozdělovače, řídící prvky, příslušenství
Vyzkoušejte komplexní antivirovou a it ochranu pro firmy od Esetu
Unikátní plavby k Antarktidě. Navštivte poslední nedotčený kout světa.
Trápí vás zánět? Co vám může pomoci?
Špičkové programové vybavení nejen pro účetní firmy a daňové poradce.