logo Novicom, s.r.o.

IT práce ve společnosti Novicom, s.r.o.

Manažer pro klíčové zákazníky (Key Account Manager)

Novicom s.r.o. - Praha 10
Hledáme posilu do týmu na pozici Manažer pro klíčové zákazníky / Key Account Manager. Typ pracovního vztahu - plný úvazek, možnost práce na IČ, termín nástupu ihned nebo dle dohody.

Specialista IT podpory

Novicom s.r.o. - Praha 10
Podpora interní ICT infrastruktury - správa a konfigurace pracovních stanic a sítě, bezpečnosti přístupu (VPN) a firewall, servis hardwaru v kancelářích a datovém centru. Podpora interních informačních systémů - nastavení a správa firemního e-mail serveru, účetního systému, CRM, helpdesk systému, správy dokumentů a prostředí VMware. Práce na IČO nebo plný či částečný úvazek, nástup ihned nebo dle dohody.

Vývojář – programátor C/C++, SQL (SW Developer)

Novicom s.r.o. - Praha 10
Pro naši českou společnost Novicom, s.r.o. hledáme nového kolegu/kolegyni do IT týmu na pozici Vývojář – programátor C/C++, SQL (SW Developer). Na plný úvazek (příp. dle dohody), možnost práce na IČO. Datum nástupu ihned, dle dohody.

Vývojář – programátor PHP, HTML, JAVA Script, JAVA (SW Developer)

Novicom s.r.o. - Praha 10
Pro naši českou společnost Novicom, s.r.o. hledáme nového kolegu/kolegyni do IT týmu na pozici Vývojář – programátor PHP, HTML, JAVA Script, JAVA (SW Developer). Na plný úvazek (příp. dle dohody), možnost práce na IČO. Datum nástupu ihned, ...