logo Operátor ICT, a.s.

IT práce ve společnosti Operátor ICT, a.s.

Android Developer

Do našeho mladého vývojového týmu hledáme kolegu - vývojáře mobilních aplikací. Jsme menší oddělení vývoje, které si drží svojí start-upovou atmosféru v rámci společnosti.

NoSQL databázový specialista

Návrh a vývoj datového skladu na platformě MongoDB, práce se senzorickými daty, správa a zpracování dat z městského prostředí, práce s otevřenými daty, spolupráce s datovými analytiky, front-end a back-end vývojáři, konzumenty dat apod.

Security administrátor

Vaší pracovní náplní bude provoz a rozvoj unikátního projektu nového dopravního odbavovacího systému, který bude svým rozsahem a dopadem na koncové klienty největší v ČR.

iOS Developer

Do našeho mladého vývojového týmu hledáme kolegu - vývojáře mobilních aplikací. Jsme menší oddělení vývoje, které si drží svojí start-upovou atmosféru v rámci společnosti.

DevOps & Automation Engineer

Vývoj a správa běhových prostředí, automatizace nasazování nových verzí projektů, návrh a realizace škálovatelného řešení pro produkci, nastavení monitoringu a správy logů, tvorba testovacího prostředí pro vývojáře.

Unity vývojář

V rámci Smart City projektu Virtualizace Prahy budujeme tým na rozvoj modelu města ve virtuální realitě, do kterého hledáme vývojáře na hlavní pracovní poměr.

Tester

Testování nových verzí, psaní testovacích scénářů a dokumentace, tvorba a spouštění automatických testů, přímá spolupráce s vývojáři, reportování výsledků a chyb na Gitlab.

Vývojář node.js

Vývoj backendu a integračního API pro datovou platformu, práce s big data, konsolidace dat, sběr, správa a zpracování dat z městského prostředí, vývoj nových řešení a rozšíření stávajících, specifikace a tvorba REST API, práce s otevřenými daty.

Referent infolinky PID Lítačka

Do našeho týmu podporujícího kartu PID Lítačka hledáme posily na hlavní pracovní poměr pro centrálu v Holešovicích.

Webový vývojář

Chtěl/a by ses podílet na vývoji zajímavých projektů tam, kde to dává smysl? Přijď k nám na pohovor a domluvíme se, co by Ti nejvíce sedlo. Sháníme vývojáře od juniorů (klidně při škole) až po seniory.

Hlavní architekt IT řešení

Hledáme zkušeného architekta IT řešení, který povede nově zřízené oddělení IT architektury a bude zodpovídat za přípravu a prosazování standardu enterprise IT architektury v prostředí MHMP a dalších společností spadajících pod hlavní město Prahu.

Interní auditor smluvních vztahů

Sestavování plánu interního auditu a jeho aktualizace, kontrola smluvních vztahů a předmětu jejich plnění, kontrola evidence výstupů v návaznosti na smluvní dokumentaci, kontrola plnění interních pokynů a nařízení a návrhy nápravných opatření.

Konzultant datové platformy

Hledáme zkušené senior konzultanty/projektové manažery, kteří dokáží být inovativní a přijít s nápady na využití městských dat a umí dotáhnout věci do konce.

Senior projektový manažer

VŠ vzdělání ideálně tech. / ek. směru, orientace v IT oblasti - zpracování a interpretace dat, znalost projektového a strategického řízení, zkušenosti s vedením týmu minimálně 4 roky, vysoké pracovní nasazení a vyjednávací schopnosti.
Acronis True Image 2019