logo Red Hat Czech s.r.o.

Cathal McGloin

Viceprezident a Mobilní platformy společnosti Red Hat

Cathal McGloin - Red Hat Czech s.r.o.logo Red Hat Czech s.r.o.LinkedIn

Z nového průzkumu zaměřeného na mobilitu vyplývá, že mezi manažery klíčových a IT oddělení existuje vzájemná shoda o brzkém zvýšení vlivu byznysu na rozvoj mobilních aplikací. Zvyšování vlivu manažerů z klíčových oddělení na rozvoj mobility je pravděpodobnější u organizací, které již zavedly ucelenou strategii pro oblast mobilních aplikací.

Obdobně jsou tyto organizace prostřednictvím moderních vývojových nástrojů, platforem a integračních technologií více podporované ze strany IT oddělení a můžeme tak být svědky vzájemné spolupráce. Oprávněně navíc očekáváme, že spolu se stále větší orientací na podporu požadavků přímo souvisejících s podnikáním poroste právě i tato spolupráce mezi klíčovými a IT odděleními.

Radovan Musil

Ředitel společnosti Red Hat Czech

Radovan Musil - Red Hat Czech s.r.o.logo Red Hat Czech s.r.o.

DevConf.cz je jedinečnou příležitostí k seznámení se s novými trendy v Open Source komunitách. Každoroční nárůst zájmu o akci je důkazem jak rostoucí popularity vývojového modelu otevřeného softwaru, tak i významu Brna jako centra IT studentů a profesionálů.

Hlavním tématem letošního ročníku konference jsou kontejnerové technologie, cloud, bezpečnost, IoT a virtualizace a část programu je věnována prezentacím o open source komunitách a vývoji projektů v open source prostředí.

Radovan Musil

Ředitel společnosti Red Hat Czech

Radovan Musil - Red Hat Czech s.r.o.logo Red Hat Czech s.r.o.

Podporu doktorských studentů vnímáme jako přirozenou součást našeho programu spolupráce s fakultou, která navazuje na nedávné otevření výzkumné laboratoře v jejím objektu.

Rádi bychom viděli více společností nabízet tuto formu podpory, aby se to stalo jednou ze standardních způsobů financování doktorandů.

Radhesh Balakrishnan

General Manager OpenStack společnosti Red Hat

Radhesh Balakrishnan - Red Hat Czech s.r.o.logo Red Hat Czech s.r.o.LinkedIn

S platformou Red Hat Enterprise Linux OpenStack Platform 7 definujeme nový standard pro řešení připravená pro nasazení do produkčního prostředí OpenStack.

Vzhledem ke stále širšímu přijímání technologie OpenStack nás těší, že požadavky na časové úspory řešíme pomocí opravdu otevřeného přístupu, který umožňuje automatizovat jak proces nasazení, tak i správu celého životního cyklu infrastruktury.

M-Files - Document Management System