logo StringData s.r.o.

IT práce ve společnosti StringData s.r.o.

PHP Developer / Databáze

Do produktového oddělení hledáme samostatného PHP vývojáře, který/á má zkušenosti, nadhled, vůli a chuť pustit se do vývoje našich produktů a zároveň nemá problém komunikovat přímo s klientem. Náplní Tvé práce bude rozvoj produktů a jejich běžících implementací, a právě i komunikace s našimi klienty a řešení jejich požadavků. Už v prvním kole pohovoru se potkáš s Tvým potenciálním přímým nadřízeným a kolegou a pokud si přineseš s sebou na pohovor i ukázku Tvého vlastního kódu, je to ta nejlepší vizitka!

Junior PHP Developer

Ve StringData s.r.o. pracujeme zejména na SW produktech pro banky a další velké společnosti. Máme přátelskou firemní kulturu a sehraný tým, co úzce spolupracuje a zároveň se rád pobaví na mimopracovních akcích.

Key Account Manager

Do našeho týmu hledáme zkušeného Key Account Managera, který bude mít na starost péči o vybrané klíčové zákazníky. Jeho hlavní úlohou je být primárním kontaktem pro naše stávající klienty (SPOC), kde očekáváme řešení obchodních vztahů a podmínek spolupráce, sledování kvality běžících projektů a sběru zpětné vazby, aktivní monitoring a rozvoj potenciálu našich produktů a zakázkového vývoje u klientů, následné obchodní podchycení a kontrolu realizaci.

Senior PHP Developer

Do našeho týmu hledáme Senior PHP Programátora, který/á má zkušenosti a nadhled, vůli a chuť pustit se do vývoje našich produktů. Pokud jsi to ty, tak nám určitě pomůžeš se systémovým a systematickým řešením požadavků našich klíčových klientů a pokud chceš a máš na to, později povedeš i menší vývojový tým, na kterém bude další rozvoj celého produktu a jeho běžících implementací u klientů.