logo XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.

Veronika Brázdilová

Generální ředitelka XEROX CZECH REPUBLIC

Veronika Brázdilová - XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.logo XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.LinkedIn

Jsme nesmírně hrdí, že můžeme poskytovat našim zákazníkům nejlepší služby v oboru. Zároveň nás těší, že je umíme přizpůsobit potřebám zákazníka bez ohledu na jeho velikost nebo obor podnikání.

Personalizované automatizované pracovní postupy, přístup do cloudu na jeden klik, propojení tiskárny s mobilním zařízením, aplikace dělané na zakázku a víceúrovňové bezpečnostní prvky pomáhají vylepšovat uživatelskou produktivitu, efektivnost a informační bezpečnost.

Ondřej Vltavský

Produktový manažer společnosti XEROX CZECH REPUBLIC

Ondřej Vltavský - XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.logo XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.LinkedIn

I kvůli GDPR mnoho firem řeší, jak získat kontrolu nad svými dokumenty a tisky, a to bez zbytečných investic. Xerox Workplace Solutions je cenově dostupný mix snadného nastavení ověřování uživatelů a zabezpečeného přístupu, pravidel i reportingu.

Běží podle potřeby buď v cloudu, nebo na vnitrofiremním serveru - a funguje z Windows i Linuxu, z Maců i z Chromebooků, z iOS a Android mobilů i tabletů. Je to také cesta, jak nalézt úspory díky sledování nákladů.

Ondřej Vltavský

Produktový manažer společnosti XEROX CZECH REPUBLIC

Ondřej Vltavský - XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.logo XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.LinkedIn

Dnešní tisková prostředí přinášejí různé typy tiskáren různých značek. To s sebou nese i přirozené zmatení uživatelů, protože musí zacházet s různými displeji, ikonami, nastaveními, funkcemi a rozhraními. U chytrých tiskáren Xerox VersaLink a AltaLink jsme sjednotili nejen to, co uživatelé vidí přímo na displeji tiskárny.

Nyní sjednocujeme i to, co uvidí na monitoru, když chtějí tisknout - a to na jakékoliv tiskárně. Stačí si stáhnout ovladač Xerox Global Print Driver.

Petr Jetel

Produktový manažer společnosti XEROX CZECH REPUBLIC

Petr Jetel - XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.logo XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.LinkedIn

Nový tiskový stroj Xerox Iridesse boří zažité představy o digitálním tisku. Kombinuje nejvyšší stupeň automatizace tiskového procesu s unikátními metalickými tiskovými efekty.

Xerox tak reaguje na trendy moderní polygrafie, kdy je třeba maximálně zjednodušit a zefektivnit tiskovou výrobu a zároveň nabídnout nové typy tiskových produktů.

Jiří Vančura

GDO Director společnosti XEROX CZECH REPUBLIC

Jiří Vančura - XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.logo XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.LinkedIn

V současné době mají české firmy ne vždy dostatečné zabezpečení v celé škále řešení. Ať se jedná o nevědomost jak je nakládáno s firemními dokumenty citlivými na data, tak o zabezpečení vnitřního a vnějšího perimetru, mobilních a tiskových zařízení a dalších záležitostí.

Nedívejte se na využívané stroje, servery či programy odděleně, ale zaměřte se na jejich zabezpečení v celku - komplexní přístup vám umožní lepší povědomí a možných hrozbách.