logo

Internet Effectiveness Awards 2010 startuje

Asociace.BIZ zahájila příjem přihlášek do soutěže Internet Effectiveness Awards 2010 (IEA 2010). V porotě jsou odborníci, za kterými stojí konkrétní úspěšné projekty. Přihlášky do IEA 2010 lze podávat do 30.6. 2010.

O ceny za efektivitu a ocenění za inovace se letos utkají vedle webů, obchodních systémů a on-line reklamy také content management systémy, portály, komunikační kampaně využívají sociální sítě a virální prvky.

V porotě letošní soutěže zasedne např. Ondřej Felix, Jaroslav Winter, všichni historičtí vítězové cen Grand Prix IEA, novináři z odborných médií, zástupci oborových asociací a řada nezávislých odborníků.

Partnery soutěže jsou mikrofotobanka Pixmac, sklárny Moser, časopisy Strategie, DIREKT, Bankovnictví, INSIDE IT, IT Systems, SystemOnLine, Marketing Journal, portál Tyinternety a další.

Proč se zůčastnit :

  1. Všichni přihlašovatelé získávají zdarma vstup na námořnický maškarní večírek, na kterém porota IEA vyhlásí vítěze cen (září 2010, přesný termín a místo upřesníme).
  2. Všichni vítězové získají od fotobanky Pixmac měsíční předplatné na fotografie v hodnotě 4794 Kč (kolekce obsahuje přes 200 tisíc fotografií).
  3. Všichni vítězové získají diplomy soutěže. Letos poprvé zveřejníme také pořadí na předních místech v každé kategorii.
  4. Nejefektivnější řešení, zadavatelé i jejich tvůrci budou zveřejněni prostřednictvím mediálních partnerů.
  5. Vítěz Grand Prix získá křišťálovou cenu sklárny Moser, letos inspirovanou ploutví velryby.
  6. Všechna vítězná řešení budou trvale zveřejněna na oficiálním webu soutěže IEA.cz.
Další články k tématům - Awards - IEA - soutěže - Ondřej Felix - Jaroslav Winter

Článek ze dne 14. května 2010 - pátek

Další články od Asociace.BIZ