logo Asociace.BIZ

Internet jako efektivní nástroj podnikání

Odborná konference představí nejúspěšnější způsoby online prodeje a marketingu. I když jsou odborná média plná Facebooku, blogů, komunit a virálního marketingu, internetové agentury stále nejvíce tvoří klasické webové stránky, obchodní řešení a online kampaně. Oproti tomu se rozrůstají specializované agentury na výkonnostní marketing.

Každý druhý web developer si říká specialista na SEO - optimalizaci pro vyhledávače. Seznam.cz to nazývá šedou ekonomikou. Přijde vám to složité ? A bohužel je toho mnohem více. Jak být úspěšní v online prodeji a marketingu v internetové džungli ?

Konference Internet jako efektivní nástroj podnikání představí zkušenosti z praxe a tipy, jaké způsoby online prodeje a marketingu jsou dnes skutečně úspěšné podle držitelů cen Internet Effectiveness Awards 2005 - 2007. Účastníci neuvidí žádné teoretické prezentace, ale konkrétní případové studie, interakce s publikem a panelové diskuse. Konference je určena pro řídící manažery, majitele firem, stratégy značek, obchodní a marketingové manažery.

Účastníci konference získají navíc zdarma vstup na galavečer a párty Internet Effectiveness Awards, kde budou po konferenci během zábavného magického večera s kouzelníkem Petrem Kasnarem vyhlášena nejefektivnější internetová řešení současnosti a osobnost, která nejvíce přispěla k rozvoji internetu v ČR.

Obě akce pořádá Asociace.BIZ dne 18. června 2009 ve Veletržním paláci v Praze.

Další články k tématům - Internet - konference - marketingu

Článek Asociace.BIZ ze dne pondělí 8. června 2009

Další články od Asociace.BIZ