logo

Radovan Breuss posiluje SAP tým Capgemini

Radovan Breuss bude v České republice zodpovídat za vztahy Capgemini se společností SAP i s lokální SAP partnerskou komunitou.

Společnost Capgemini, jeden z předních světových poskytovatelů služeb v oblasti poradenství, technologií a outsourcingu, oznámila, že od ledna tohoto roku rozšířila svůj SAP tým o dalšího zkušeného managera - Radovana Breusse, který bude zodpovědný za vztahy Capgemini se společností SAP a lokální SAP partnerskou komunitou. Radovan Breuss bude současně v Capgemini zodpovídat i za prodej všech služeb spojených s produkty SAP.

Radovan Breuss je profesionál s dlouholetými zkušenostmi z mnoha předních ICT společností. Před svým nástupem do Capgemini působil mnoho let v prodejním a marketingovém oddělení společnosti SAP. Zde měl coby Key Account Manager na starosti významné klienty jako T-Mobile, Česká pošta, Vodafone, ČEZ, Český Telecom, Eurotel, Transgas, Letiště Praha, České Aerolinie a další. Dříve působil také jako konzultant počítačových sítí ve společnosti APP systems.

Radovan Breuss vystudoval České vysoké učení technické v Praze, obor počítačové navrhování leteckých motorů. Leteckému inženýrství se věnoval prvních několik let své kariéry, kdy byl ve společnosti Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s. vedoucím týmu pro počítačové měření leteckých motorů.

Další články k tématům - Capgemini - partnerskou - SAP - služeb - vztahy - Radovan Breuss

Článek ze dne 12. března 2010 - pátek

Další články od Capgemini Czech Republic s.r.o.