logo

CCV Informační systémy: Microsoft Gold Certified Partner pro ERP Microsoft Dynamics

Společnost CCV Informační systémy dokázala splnit veškeré podmínky pro udělení nejvyšší kompetence, která se vztahuje ke skupině produktů ERP systému Microsoft Dynamics, s jejichž implementací má rozsáhlé zkušenosti. Zlaté partnerství je platné do 15.10. 2011.

Společnost CCV Informační systémy se může i nadále pyšnit titulem Microsoft Gold Certified Partner, který mimo jiné reflektuje nové reference a realizovaný byznys v daném období. V něm rozvíjela a implementovala ERP nebo WMS systémy u celé řady klientů, předních firem ve svých oborech. Jako příklad za uvedené období je možné uvést společnosti Accom, Aquacentrum, Askino, COOP Morava, Gaston, Medac, Metros, Pro-Doma, Scott, Tempo nebo Visimpex. Nejčerstvější implementace ERP Microsoft Dynamics byly nasazeny do podniků Heinz Food a ITVV.

"Vážím si, že jsme pozici Microsoft Gold Certified Partner obhájili, zejména uvážíme-li, že podmínky jsou letos oproti minulosti ještě přísnější. Nové náročnější podmínky lépe identifikují přední partnery, a tím usnadňují klientům výběr správného dodavatele. Zlaté partnerství se společností Microsoft vnímám jako potvrzení našeho čelného postavení mezi dodavateli ucelených podnikových řešení ve vybraných oborech," říká Marek Procházka, ředitel divize CCV Business Solutions.

Obhajoba titulu Microsoft Gold Certified Partner umožňuje dále rozvíjet oborově vyspělá řešení vyvinutá na platformě Microsoft Dynamics. Díky specializaci a oborové vertikalizaci dokáže CCV Informační systémy realizovat řešení konfigurovatelná přesně dle potřeb konkrétního zákazníka, díky čemuž klienti získají dokonalý přehled o firmě a podnikových procesech. Detailně propracovaná řešení s desítkami implementací má společnost CCV zejména v oblasti logistiky, maloobchodu, velkoobchodu, potravinářství, stavebnin a spotřebního zboží.

Další články k tématům - Dynamics - ERP - Gold - Partner - Marek Procházka

Článek ze dne 3. listopadu 2010 - středa

Další články od CCV, s.r.o.