logo

CCV Informační systémy partnerem konference SIS 2010

Společnost CCV Informační systémy se stala partnerem 7. ročníku mezinárodní konference Svět informačních systémů 2010. Konference se koná ve dnech 16. - 17.9. 2010 v brněnském hotelu Voroněž.

Na setkání zaměřeném na aktuální trendy na světovém a domácím trhu s ICT produkty a službami vystoupí jako přední poskytovatel řešení elektronické výměny dat v obchodním styku s důrazem na novou generaci elektronické komunikace EDI 2.0.

"Jsme rádi, že si tato specializovaná konference udržuje díky zájmu odborné veřejnosti vysoký kredit. Zároveň slouží i jako dobrá příležitost pro setkávání s blízkými lidmi našeho oboru, dodavateli informačních systémů, pro zapojení do našeho partnerského programu", uvedl David Reichel, ředitel divize eBusiness v CCV Informační systémy a dodal : "Naše společnost se každoročně účastnila brněnského ERP fóra, jehož sloučení s konferencí SIS je dalším posílení této konferenční události. Proto jsme se rozhodli Svět informačních systémů 2010 podpořit."

Mezinárodní konference Svět informačních systémů je největší pravidelnou odbornou akcí pro širokou veřejnost zabývající se aktuálními tématy z oblasti podnikové informatiky a managementu. Konferenci každoročně pořádá Centrum pro výzkum informačních systémů - odborná sekce České společnosti pro systémovou integraci, nyní ve spojení s vydavatelstvím CCB zastoupeným redakcí časopisu IT Systems a Fakultou podnikatelskou Vysokého učení technického v Brně. Nad konferencí převzal záštitu prof. Karel Rais, rektor VUT v Brně.

Další články k tématům - eBusiness - EDI - ERP - ICT - konference - SIS - Voroněž - VUT - David Reichel

Článek ze dne 20. srpna 2010 - pátek

Další články od CCV, s.r.o.