logo

ISIS je IT produktem roku 2010

Informační systém Insolvenční správce (ISIS) od společnosti CCV Informační systémy, byl odborníky vybrán mezi nejlepší IT produkty roku 2010.

Odborná soutěž o nejlepší IT produkt roku vyhlašuje česká pobočka vydavatelství IDG a je organizována redakcí odborného magazínu Computerworld. Základním hodnotícím kritériem pro postup produktu mezi finalisty bylo posouzení, zda přihlášené řešení nabízí oproti svým konkurentům nějakou významnou výhodu navíc, nové užitečné funkce nebo naopak funkce standardní za neobvykle příznivou cenu. Současně jsou pro udělení ocenění důležité také reference od stávajících uživatelů.

Správný směr nabízeného řešení ISIS Optimum, tedy zaměření na maximální efektivitu a poskytování systému ve variantě "software jako služba", v kategorii informačních systémů potvrdilo ocenění, které společnost získala v odborné soutěži o nejlepší IT produkt roku 2010.

Lukáš Pachl, produktový manažer ISIS ze společnosti CCV Informační systémy k získanému ocenění říká : "Již od samého počátku vývoje informačního systému Insolvenční správce jsme vsadili na jeho maximální efektivitu a bezpečnost, abychom zákazníkům připravili co nejužitečnější a nejspolehlivější řešení. Je proto velice příjemné, že udělením ocenění v soutěži IT produkt roku 2010 nám vysokou kvalitu produktu potvrdila také nezávislá autorita."

Stěžejní vlastnosti a výhody ISIS, které porotu zaujaly

Přehledná a efektivní práce :

Správný software jako špičková služba :

Srozumitelnost konkurenční výhodou :

Další články k tématům - Informační - insolvenční - ISIS - IT - nejlepší - ocenění - produkt - správce - Lukáš Pachl

Článek ze dne 13. května 2010 - čtvrtek

Další články od CCV, s.r.o.