logo

Marek Procházka, nový ředitel divize Business Solutions v CCV Informační systémy

Marek Procházka přichází z pozice Customer Service Senior Manager společnosti Cegedim CIS, kde se specializoval na systémy CRM. Jeho hlavním úkolem je další rozvoj partnerské a zákaznické orientace spolu se zaměřením na individuální oborová řešení podnikových informačních systémů Microsoft Dynamics.

"Od jmenování Marka Procházky do pozice ředitele divize Business Solutions si slibujeme další posílení našeho zákaznicky orientovaného přístupu a rozvoj v oblasti oborových řešení. Cílem CCV Informační systémy je přitom udržet dvouciferné tempo růstu a pozici jednoho z nejpreferovanějších dodavatelů informačních systémů v rámci vybraných odvětví," říká Václav Pinkava, výkonný ředitel společnosti.

"V silné a rostoucí ryze české firmě, která na trhu působí dvě desítky let, mám dobrou příležitost uplatnit své zkušenosti s komunikací se zahraničními partnery pro posílení produktového a partnerského potenciálu specializovaných řešení," komentuje svou novou funkci Marek Procházka a dodává, že klíčovými faktory, které vedly k jeho rozhodnutí nastoupit právě v CCV Informační systémy, byly dobré a dlouhodobé reference zákazníků a transparentní přístup. "Nadstandardní otevřenost a přímost vnitřní i zákaznické komunikace jsou hodnoty, díky nimž firma buduje svou důvěryhodnost a stabilitu."

Marek Procházka (34) má za sebou bohaté mezinárodní zkušenosti z oboru ICT. Před nástupem do CCV Informační systémy působil více než 9 let ve společnosti Cegedim CIS, kde zastával postupně funkce International Technician, Technical Manager a nakonec Customer Service Senior Manager. Jeho náplní práce bylo řízení týmu specialistů CRM systému a vedení mezinárodních projektů v Pobaltí, Adriatické oblasti, zemích bývalého Sovětského svazu, na Středním východě, v Severní Africe a Latinské a Jižní Americe.

Marek Procházka vystudoval matematiku a počítačovou geometrii na Slezské univerzitě v Opavě. Mezi jeho koníčky patří hra na kytaru, jízda na lyžích a horském kole, fotografování a IT a audio technika.

Další články k tématům - CRM - Dynamics - Marek Procházka - Václav Pinkava

Článek ze dne 30. července 2010 - pátek

Další články od CCV, s.r.o.