logo

Microsoft Dynamics CRM posiluje péči o zákazníky stavebnin METROS

Společnost METROS, s.r.o. posiluje péči o své zákazníky s podporou nového CRM systému. Řešení Microsoft Dynamics CRM nasazené společností CCV Informační systémy přináší efektivnější práci s kontakty, příležitostmi, zákaznickými požadavky nebo reklamacemi.

Obchodním cílem zavedení nového CRM systému ve společnosti je posílení obchodních procesů a péče o zákazníky. Výchozím požadavkem bylo získání lepšího přehledu uživatelů nad historií aktivit dodavatelsko-odběratelských vztahů.

V souladu s touto strategií zvolil Metros řešení Microsoft Dynamics CRM. Management firmy navíc získává lepší přehled o aktivitách obchodu a možnost dalšího zlepšování obchodních procesů.

Uživatelé se mohou spolehnout na plnou integraci a možnost ovládání CRM z aplikace Microsoft Outlook, včetně synchronizace CRM a záznamů v Outlooku typu e-mail, úkol či schůzka.

"Nový CRM systém se setkal s dobrým přijetím uživatelů, kteří oceňují plnou integraci s Outlookem. Jeho využívání nám umožňuje další zlepšování obchodního procesu, lepší časové řízení práce každého uživatele a vyšší dostupnost sdílených informací. V současnosti už plánujeme jeho rozšíření také pro nákupní procesy", hodnotí systém v ostrém provozu Ing. Martin Fuksa, náměstek ředitele společnosti Metros.

Díky řešení Microsoft Dynamics CRM získala společnost nástroj pro spolehlivé sdílení kontaktů, evidenci příležitostí nebo řešení reklamací a dalších zákaznických požadavků. Vedoucí manažeři mají k dispozici lepší přehled nad aktivitami s možností je dále vyhodnocovat.

V další fázi plánuje Metros rozšíření dodavatelského IT projektu od CCV Informační systémy také pro agendu nákupu a integraci systému s ERP řešením Microsoft Dynamics NAV.

Stavebniny nejen pro Metrostav

Společnost METROS, s.r.o. se zabývá velkoobchodem i maloobchodem většiny stavebních a hutních materiálů. Mateřská společnost Metrostav a.s. je jednou z největších a nejstabilnějších stavebních firem v České republice, patřící k nadnárodní skupině DDM Group (Metrostav a.s., Doprastav a.s., Subtera a.s., Metrostav SK a.s.).

Společnost provozuje také sklad stavebních materiálů a pneuservis v Horních Počernicích na východním okraji Prahy. Hlavní orientace činnosti firmy je zaměřena především na dodávky stavebních materiálů od výrobce přímo na stavby.

Další články k tématům - CRM - Dynamics - ERP - IS - Martin Fuksa

Článek ze dne 10. srpna 2012 - pátek

Další články od CCV, s.r.o.