logo Cryptelo s.r.o.

Cryptelo s.r.o.

Cryptelo s.r.o. vyvíjí uživatelsky přívětivé produkty vystavěné na nejsilnějších prověřených šifrovacích standardech, které zajišťují zcela bezpečnou práci s daty. Cryptelo je software umožňující bezpečnou týmovou práci s daty. Vyniká tím, že šifruje data na úrovni armádní bezpečnosti! Najít správný klíč k dešifrování Cryptela je těžší, než najít jeden konkrétní atom v celé galaxii.

Přesto Cryptelo umožňuje jednoduché ukládání a sdílení souborů, je neustále po ruce bez nutnosti instalace a má intuitivní uživatelské prostředí. Produkt Cryptelo může být provozován v cloudu nebo na vlastním serveru. Cryptelo chrání nejstrategičtější komoditu současné a budoucí moderní společnosti – informace. Cryptelo chrání business před hráči, co nehrají fér.

S využitím Cryptela jsou data chráněna unikátním kryptografickým řešením, který navrhl světově uznávaný kryptoanalytik dr. Vlastimil Klíma. Jeho odborné znalosti využívají přední světové společnosti v oblasti bezpečnosti nebo Národní bezpečnostní úřad a Bezpečnostní informační služba. Vlastimil Klíma vedl úspěšný útok na algoritmus MD5.

Aktuální články od Cryptelo s.r.o.