logo

Eaton Elektrotechnika spolupracuje s kreativní agenturou Comtech

Společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o. spolupracuje od října 2010 s novou kreativní agenturou a posiluje tak korporátní komunikaci na českém trhu. Z výběrového řízení vyšla vítězně během minulého měsíce agentura Comtech.

Eaton Elektrotechnika (nedávno ještě Moeller Elektrotechnika s.r.o.) chce v příštím roce posílit především korporátní komunikaci na českém trhu. Toho by měl Comtech dosáhnout především pomocí kampaně v tištěných médiích. Produktovou komunikaci však nadále zajišťuje Orbis Pictures Agency, která během tendru obhájila svou pozici.

"Očekáváme od nové agentury nejen návrh vizuálů printové kampaně pro rok 2011, ale i komplexní zpracování propagačních nástrojů, které napomohou budování povědomí korporátní značky Eaton,"" upřesňuje Lucie Kuhnová, PR & Marketing Specialist z Eaton Elektrotechnika. "Produktovou komunikaci bude nadále zajišťovat Orbis Pictures Agency,"" dodává Lucie Kuhnová. Plánovaná kampaň využije tradičního mixu - inzerce v tisku, POS, letáků a katalogů.

Eaton Elektrotechnika vstoupila na český trh v roce 1993, v září 2009 změnila společnost Moeller, v souvislosti s integrací do skupiny Eaton, název na Eaton Elektrotechnika s.r.o.

"Vážíme si spolupráce s Eaton Elektrotechnika a jsme velmi rádi, že námi připravené návrhy, spolu s vhledem do značky, klient vyhodnotil jako vítězné," řekl Jan Rauschert, Managing Director agentury COMTECH. "Momentálně dopracováváme navrženou koncepci, kterou v prvním kroku představíme odborné veřejnosti, tedy obchodním partnerům Eaton Elektrotechnika."

O agentuře Comtech

Agentura COMTECH patří mezi nejstarší české reklamní agentury. Díky svým pobočkám v Praze, Zlíně a Bratislavě nabízí své služby v České i Slovenské republice. V rámci Hodnocení agentur dle TOP 300 zadavatelů za rok 2009 dominovala ve všech hodnotících kritériích.

Další články k tématům - agentura - Comtech - marketing - Lucie Kuhnová - Jan Rauschert

Článek ze dne 9. listopadu 2010 - úterý

Další články od Eaton Elektrotechnika s.r.o.