logo

Eaton Tour 2010: technická školení pro konstruktéry a projektanty v elektrotechnice

Společnost Eaton Elektrotechnika zahájila registraci účastníků školení Eaton Tour 2010, která proběhnou ve dnech od 14.9. do 14.10. 2010 ve 12 městech ČR. Účast je zdarma s možností získání některé z hodnotných losovaných cen.

"Letošní ročník Eaton Tour 2010 je koncipován jako rozmanitý systém technických školení, který nabízí řadu zajímavých informací z oblasti aplikace proudových chráničů, systémů pro řízení a spínání vysokého napětí, bezpečnost strojních zařízení a aplikační řešení kvality a zálohy napájení," doplňuje Milan Hubálek, vedoucí oddělení produktového managementu. Účastníci budou mít rovněž možnost konzultovat vybraná témata se zúčastněnými odborníky.

"Pod názvem Eaton Tour se skrývá úspěšný program, který má svou tradici již z dob, kdy společnost působila na českém trhu pod názvem Moeller Elektrotechnika," doplňuje Lucie Kuhnová, PR a marketingový specialista Eaton Elektrotechnika.

Projektanti a konstruktéři se zde formou přednášek a školení seznámí nejen s produktovými novinkami ale i legislativními změnami týkající se elektrotechnického oboru.

Eaton Tour 2010 :

Další články k tématům - bezpečnost - Elektrotechnika - školení - Tour - Milan Hubálek - Lucie Kuhnová

Článek ze dne 1. září 2010 - středa

Další články od Eaton Elektrotechnika s.r.o.