logo

Rychlý proces obnovy datového centra po výpadku napájení

Eaton Corporation představuje novou verzi softwaru Intelligent Power Manager, který je vybaven funkcemi pro lepší zotavení po výpadku napájení a pro dokonalejší migraci v rámci virtualizovaných prostředí VMware vCenter Site Recovery Manager.

Pokud standardně vybavené virtualizované datové centrum ztratí napájení, musí technická obsluha ručně spustit konkrétní kroky procesu obnovy, často ve velké časové tísni. Nejnovější verze softwaru Eaton Intelligent Power Manager zlepšuje proces obnovení a významně zkracuje dobu reakce na takovouto situaci.

Ztrátu napájení totiž okamžitě identifikuje a spustí v aplikaci VMware Site Recovery Manager proces obnovy a migrace po výpadku napájení. Aktualizovaná verze softwaru IPM zabezpečuje i automatickou synchronizaci virtuálních počítačů a inicializaci záložního pracoviště.

"Kontinuita provozu klíčových aplikací a zamezení ztrátě dat při výpadku napájení patří k nejvyšším prioritám datového centra. Těsnou spoluprací s platformou VMware vSphere jsme zahájili novou etapu softwaru pro správu a řízení napájení", vysvětluje Hervé Tardy, vice president & general manager Power QualityDivision.

"Když firmy spojí funkce správy napájení s IT virtualizační platformou, pak mohou při výpadku napájení určit, jak a kam přesunout své klíčové aplikace, a to tak, aby zůstaly v chodu, a rovněž aby provoz firmy zůstal nepřerušen a byla zachována integrita dat", dodává Hervé Tardy.

Software Intelligent Power Managerkterý jako první získal certifikaci "VMware Ready" a pro uživatele VMware se tak tento program vyznačuje dokonalejším zabezpečením nepřerušeného provozu.

Monitoring UPS, serverů i PDU

Schopnosti známého softwaru VMware Site Recovery Manager se díky integraci Intelligent Power Manager do prostředí VMware rozšířily o mnoho zajímavých funkcí. Nyní mohou pracovníci v IT na platformě VMware’s vCenter Server zobrazit, monitorovat i spravovat nejen virtuální a fyzické servery, ale též zdroje záložního napájení (UPS), rozváděče (PDU) a ostatní zařízení v napájecí soustavě.

Eaton oceněn WMware Ready

Eaton je první firmou zabývající se správou napájení, která tuto možnost na platformě VMware nabízí a zároveň první, kdo v oboru správy napájení získal certifikaci WMware Ready. Aktualizace softwaru Intelligent Power Manager se také časově shoduje s jeho certifikací na úroveň VMware Ready, což je nejvyšší úroveň doložky, jíž lze dosáhnout až po úspěšném zakončení procesu důsledného ověřování.

Intelligent Power Manager je možné nalézt na stránkách VMware Solution Exchange, což je odkaz pro aplikace kompatibilní se systémem VMware a dalšími produkty cloudové infrastruktury.

Článek ze dne 28. srpna 2012 - úterý

Další články od Eaton Elektrotechnika s.r.o.

Eaton navyšuje meziroční nárůst čistého zisku

Eaton dokončil akvizici Cooper Industries

Databáze prvků Eaton v datových formátech pro elektroprojekční software

Softstartéry Eaton DS7 s podporou komunikace SmartWire-DT

Řídicí relé Eaton EASY800 s podporou bluetooth komunikace

Eaton na veletrhu SPS IPC DRIVES 2012

Eaton UPS 9PX pro prostředí virtuálních operačních systémů

Přesné měření i snímání zajišťují indukční a optické snímače Eaton

SPBT12: svodiče přepětí s kódovatelným výměnným modulem

Rychlý proces obnovy datového centra po výpadku napájení

Eaton Tour 2012: zásady jištění a používání proudových chráničů

Prezentační autobus Expoliner na Eaton Technology Roadshow

Ovládací hlavice Eaton pro nouzové zastavení a vypnutí

Servis UPS Eaton zajišťuje Český servis

Záskokové automaty ATS-C Eaton pro nepřerušené napájení důležitých zařízení

Vzduchové jističe EATON řady IZMX s podporou dálkového ovládání

Vzduchové jističe s elektronickou vypínací spouští

Eaton sjednocuje komunikační karty pro UPS s MS slotem

UPS Eaton 5PX je inovačním produktem roku

easySafety: nové řešení Eaton pro dohled nad bezpečností kotlů

Technologický den 2012: odborná konference Eaton se zaměřením na chytré domy

Nová komunikační brána Eaton propojuje systém SmartWire-DT s programovatelnými automaty

Globální inovační centrum Eaton v Roztokách u Prahy

Eaton Wine Club: tentokrát o nové spolupráci v oborech ICT