logo Fujitsu Siemens Computers s.r.o.

Dopřejte obývacímu pokoji novou tvář

Poptávka uživatelů po nabídce domácích multimediálních počítačů, které by uspokojily jejich potřebu bavit se ve volném čase, neustále vzrůstá. Nejnovější modely multimediálních počítačů, s kterými nyní Fujitsu Siemens Computers přichází na český trh, mohou nejen lehce vyhovět jejich nárokům, ale zároveň jsou ukázkou digitální zábavy budoucnosti.

Možnost reprodukce obrazu ve vysokém rozlišení s dokonale prostorovým zvukem vás lehce vtáhne do děje, ať už sledujete film nebo televizní program či hrajete hru. Nové osobní počítače umožňují dokonalé zážitky a dodávané LCD monitory jsou navrženy tak, aby ideálně ladily se stávajícím technickým zařízením domácnosti. Fujitsu Siemens Computers přináší změnu do všech obývacích pokojů.

Domácí multimediální PC centra

Vlajkovou lodí nabídky multimediálních domácích počítačů společnosti Fujitsu Siemens Computers je model SCALEO EV. Toto domácí PC se skvělým designem je vybaveno technologií Intel® Viiv™ a díky vylepšené skříni a technologii chlazení komponent je velmi tiché. Pro moderní rodiny představuje ideální odpověď na různé požadavky stran zábavního systému a zároveň řeší potřebu rychlého počítače pro domácí kancelář. Jeho vzhled je navržen tak, aby dokonale zapadl do obývacího pokoje, a díky tichému chlazení komponent jeho provoz nijak neruší. SCALEO EV vám umožní plně ocenit vysoké rozlišení současných filmů nebo počítačových her.

SCALEO EV přináší kontrolu nad všemi televizními programy, DVD, hudbou, filmy, fotografiemi a rozhlasovými stanicemi prostřednictvím jediného dálkového ovladače. U nejvyššího modelu (dostupného od května 2007) bude součástí výbavy i pasivně chlazená výkonná grafická karta nVidia GeForce 7600 s 256 MB paměti. V této konfiguraci můžete multimediální SCALEO EV využít i k hraní nejnovějších her v pohodlí obývacího pokoje.

SCALEO EV bez problémů zvládá nahrávat a následně přehrávat televizní programy či dokonce pozastavit právě vysílaný pořad. SCALEO EV je středem digitální domácnosti - hudbu v počítači lze přehrávat přes připojenou věž, fotografie lze prohlížet na obrazovce televizoru a uložené filmy sledovat na ostatních počítačích připojených do sítě. Pevný disk disponuje kapacitou až 320 GB pro ukládání dat či tisíců snímků.

Součástí dodávky tohoto uživatelsky přístupného počítače je předinstalovaný operační systém Windows Vista™ Home Premium a nová stylová bezdrátová klávesnice s vestavěným touchpadem, která vám umožní jeho kompletní využití přímo z pohodlí pohovky, včetně přístupu na internet, elektronické pošty a her. Prostřednictvím množství portů lze snadno připojit různé počítačové a herní příslušenství.

Chytré PC SCALEO EV je silnou kombinací počítače pro domácí kancelář a multimediálního zábavního centra a jako takové je nezbytným doplňkem každého obývacího pokoje. SCALEO EV je dostupné za cenu od 31 000 Kč bez DPH.

Hledáte-li tradičnější řešení, které však lze přizpůsobit do podoby dokonalého PC, je tu SCALEO řady H, nabízející působivý výkon v elegantním provedení. Inovované chlazení komponent snižuje hluk a provoz je tak velice tichý. SCALEO H představuje dokonalé řešení pro všechny uživatele, kteří si touží sestavit skvělé domácí kino a zároveň potřebují mít možnost pracovat z domova. Součástí dodávky je předinstalovaný operační systém Windows Vista™, počítač snadno zvládne veškeré požadavky od úprav fotografií nebo filmů, brouzdání na internetu a hraní počítačových her po psaní korespondence či sestavování rozpočtů. Pro maximální požitek z digitální zábavy lze do sestavy zahrnout i technologie Intel® Viiv™ nebo AMD live!™ a operační systém Windows Vista™ Home Premium, který umožňuje snadno třídit a spravovat veškeré multimediální soubory.

Díky rozhraním LAN, Wi-Fi, Firewire (IEEE1394) nebo USB 2.0 je snadné připojit další zařízení či počítače a dokonce lze dovnitř zabudovat druhý pevný disk, který zvětší prostor pro ukládání veškerých souborů.

SCALEO řady H je počítač s elegantním designem, který dokonale poslouží jak v domácí kanceláři, tak i jako centrum digitální domácí zábavy. Počítače SCALEO řady H budou dostupné od dubna 2007.

Monitory s plochou obrazovkou

Fujitsu Siemens Computers také na českém trhu nově nabízí širokou řadu monitorů vhodných k počítačům SCALEO.

Model SCALEOVIEW H22-1W nabízí obrovskou 22" obrazovku pro kvalitní sledování filmů nebo hraní her ve vysokém rozlišení. Prostřednictvím vestavěného S-video konektoru a vstupu pro kompozitní videosignál lze přímo k displeji připojit videorekordér nebo kameru. Navíc lze širokoúhlý displej připojit pomocí HDMI konektoru k set-top boxu, HD-DVD nebo Blu-Ray přehrávači a užívat si skvělého obrazu v rozlišení 1 080p. Displej SCALEOVIEW H22-1W je od ledna 2007 dostupný za cenu od 11 820 Kč bez DPH.

Displej SCALEOVIEW H19-1 nabízí optimální kvalitu obrazu a díky technologii DisplayView™ ultrarychlou odezvu pouhé dvě vteřiny - ideální pro přehrávání filmů a hraní her. Elegantní vzhled a vestavěné regulovatelné modré osvětlení pracovní plochy pod monitorem z tohoto 19" displeje činí stylový doplněk každé domácí kanceláře. Součástí monitoru je vstup pro přímé připojení sluchátek a také USB port pro snadné připojení různých digitálních zařízení jako jsou mobilní telefony, digitální fotoaparáty a flash disky. Displej SCALEOVIEW H19-1 je na trhu již dostupný za doporučenou koncovou cenu 7 190 Kč bez DPH.

Stejně skvělé vlastnosti, avšak v širokoúhlém provedení, nabízí model SCALEOVIEW H19-1W. Díky širokoúhlé obrazovce je tento monitor obzvlášť vhodný ke sledování filmů - použitá technologie zaručuje, že obraz není deformovaný a nebliká. Doporučená koncová cena tohoto monitoru na českém trhu je 5 810 Kč bez DPH.

LCD displej SCALEOVIEW H17-1 se 17" obrazovkou poskytuje vynikající výkon pro domácí využití k práci i pro zábavu. Štíhlý monitor s jednoduchým designem šetří místo na stole a jeho použití usnadňují funkce Plug & Play a Auto-Adjust. Svým uživatelům nabízí kvalitní obraz za nízkou cenu. Displej SCALEOVIEW H17-1 je na trhu již dostupný za doporučenou koncovou cenu 4 760 Kč bez DPH.

Článek Fujitsu Siemens Computers s.r.o. ze dne pondělí 5. března 2007

Další články od Fujitsu Siemens Computers s.r.o.

Minipočítač s modulární konstrukcí a mnoha možnostmi montáže

Evropské firmy nejsou připravené na trend umělé inteligence

Nový obchodní model flexibilního cloudu Fujitsu

Serverové řešení Fujitsu pro VMware EVO: RAIL

Pracovní stanice Fujitsu CELSIUS posouvají grafický výkon na novou úroveň

Fujitsu má dotykový ultrabook s procesory IC 4. generace

Fujitsu zlevní datová úložiště ETERNUS DX S2 až o 30 procent

Fujitsu představuje inteligentní serverovou páteřní technologii pro datová centra

Fujitsu Cloud End User Protect s využitím technologie cloudého řešení od Symantec

Fujitsu doplnilo své rostoucí globální cloudové portfolio o správu IT jako službu

Fujitsu Server PRIMERGY - inteligentní serverová páteřní technologie pro datová centra

Komplexní strategie Fujitsu v oblasti globálního cloudu

Úložiště Fujitsu ETERNUS DX navyšuje výkon až o 50 procent a překonává hranici 1000000 IOPS

Spolehlivá stolní zařízení Fujitsu

Fujitsu vnáší do HPC jednoduchost a cenovou dostupnost

Nová řada zeřízení Fujitsu Long Lifecycle

Žhavé novinky na roadshow Fujitsu IT Future 2013

Kamenná prodejna zůstává centrálním místem setkávání se zákazníky

Elektronická archivace Fujitsu SecDocs s certifikací české i evropské legislativy

Fujitsu IT Future 2013

Nový akční plán skupiny Fujitsu pro ochranu životního prostředí

Cloudové služby Fujitsu posilují akvizicí RunMyProcess

SPARC servery Fujitsu M10

Fujitsu Power Appliance pro platformu SAP HANA

Biometrická autentizace Fujitsu PalmSecure

Notebooky Fujitsu LIFEBOOK E s podporou podnikové mobility

Clusterový server Fujitsu PRIMERGY CX420 chrání firemní aplikace

Energetický audit podle požadavků EU

Novinky Fujitsu na veletrhu CeBIT

Tablet Fujitsu Stylistic M702 se zvýšenou odolností

Marian Korčák posiluje tým Fujitsu

Fujitsu posouvá obchodní model ke službám a řešením

Statistika zákaznického servisu Fujitsu za rok 2012

NAS servery CELVIN pro malé a středně velké firmy

Fujitsu FUTRO Z220: tenký klient s vysokým výkonem v malém provedení

Stolní zařízení Fujitsu X Line s integrací dotykového uživatelského rozhraní

FlexFrame Orchestrator pro správu infrastruktury datových center

Energetický audit Eco Track jako cloudová služba

Fujitsu Forum představilo budoucnost IT

Chytrý obojek s podporou cloudových služeb Fujitsu

Nové portfolio produktů Fujitsu s Windows 8

Robot Tódai: Fujitsu se podílí na projektu vývoje umělé inteligence

Servery PRIMERGY s OS Windows Server 2012

Fujitsu představuje nové portfolio notebooků LIFEBOOK 2012

Servery Fujitsu PRIMERGY stále vládnou světu virtualizace

Notebook LIFEBOOK P772/E s komponenty po recyklaci CD a DVD

Unikátní senzor identifikace osob od Fujitsu skenuje žíly v dlani

DynamicFabric: inovativní technologie optimalizuje síťovou infrastrukturu a pružnost serverů

Navigační systém pro nevidomé

Server PRIMERGY RX500 S7 s výkonem čtyřpaticového serveru a efektivitou dvoupaticového řešení