logo

Fujitsu Siemens Computers představuje nové uživatelské notebooky

Užívejte si ničím neomezené možnosti pracovat a bavit se, ať jste kdekoli - poskytnou vám je nové modely stylových uživatelských notebooků od Fujitsu Siemens Computers. Nejnovější modely nabízejí uživatelům maximální kontrolu nad tím, kdy a kde chtějí pracovat nebo se bavit: sledovat filmy na DVD, povídat si s přáteli nebo si online prohlížet nejnovější videa.

Nové modely umožňují kupříkladu sledovat filmy v HD kvalitě, nebo disponují vestavěným UMTS modulem.

Nový směr v designu vysoce výkonných uživatelských notebooků představuje dokonalý multimediální stroj od Fujitsu Siemens Computers AMILO Xa 1526 postavený na technologii AMD LIVE!™. Společnost AMD na veletrhu CES pořádaném v Las Vegas představila přenosnou pracovní stanici AMD LIVE!™. Tento elegantní notebook s působivým, jemně kartáčovaným černým povrchem svým uživatelům umožňuje užívat si vynikající kvality vysokého rozlišení při sledování filmů, hraní her, prohlížení snímků a poslouchání hudby.

LCD displej CrystalView o úhlopříčce 17" nabízí špičkovou obrazovou kvalitu; hraní her a sledování videa je díky grafické kartě nVidia® GeForce® 7600 Go neuvěřitelným zážitkem. Díky vestavěné zapisovací CD/DVD mechanice s podporou mnoha formátů lze přehrávat a sdílet hudbu a filmy kdykoli a kdekoli. Integrovaný Wi-Fi modul uživatelům umožňuje snadno se bezdrátově připojit k internetu a modul Bluetooth® 2.0 poskytuje možnost bezdrátového spojení notebooku s mobilním telefonem, náhlavní soupravou a dalšími zařízeními.

Elegantní AMILO Xa 1526 nabízí výjimečný výkon v jednoduchém, nepřetechnizovaném, ale kvalitním provedení - ta pravá volba pro každého, kdo si nepřipadá jako počítačový expert, ale přesto touží po skvělém zařízení. Notebooky AMILO Xa 1526 osazené technologií AMD LIVE! lze pořídit za doporučenou koncovou cenu 38 680 Kč bez DPH.

AMILO Xi 1554

Díky nejnovější technologii zpracování obrazu nabízí AMILO Xi 1554 vysoké rozlišení pro sledování filmů, prohlížení fotografií, hraní her a další zábavu. Zobrazování v HD kvalitě tento notebook staví vysoko nad konkurenci.

Grafická karta ATI Mobility™ Radeon® X1900 a 17" LCD displej CrystalView s vysokým rozlišením zajišťují živé a syté barvy, díky nimž jsou zážitky při sledování filmů a hraní her neuvěřitelně realistické.

Mobilní technologie Intel® Centrino® Duo spolu s procesory Intel® Core™ 2 Duo vám umožní dosáhnout s tímto notebookem mnohem vyššího pracovního tempa. Možnost bezdrátového připojení k internetu, kontroly doručené pošty a synchronizace dat zajistí integrované moduly Wi-Fi a Bluetooth® 2.0. Propojit AMILO Xi 1554 s televizorem, kamerou, mobilním telefonem a dalšími multimediálními zařízeními je díky mnoha digitálním rozhraním velmi snadné.

Spolu s modelem AMILO Xi 1554, který je vybaven operačním systémem Microsoft® Windows® Media Centre Edition - a který splňuje nároky pro provoz systému Windows Vista™ Premium - je dodáváno i dálkové ovládání usnadňující přístup.

AMILO Xi 1554 disponuje špičkovým výkonem, zaručujícím skvělé zážitky z přehrávání zvukových i obrazových souborů v nejvyšší kvalitě. Notebook je dostupný za cenu od 42 410 Kč bez DPH.

AMILO Xi 1547

Díky další revoluci na poli DVD s vysokým rozlišením vám můžeme nabídnout nový model AMILO Xi 1547, první notebook Fujitsu Siemens Computers s možností přehrávání HD-DVD disků. Počet dostupných modelů této limitované série je v Evropě omezen na pouhých 1 000 kusů. Sledování nejnovějších hollywoodských trháků je skvělým zážitkem - zásluhou špičkového výkonu grafické karty ATI Mobility™ Radeon® X1800 osazené 256 MB grafické paměti GDDR3 RAM.

Vestavěná mobilní technologie Intel® Centrino® Duo uživatelům zajišťuje hladký chod a snadné bezdrátové připojení k internetu. Ničím neomezovanou připojitelnost k veškerým multimediálním zařízením zajišťuje několik různých rozhraní, integrovaný modul Bluetooth ® 2.0 umožňuje snadnou synchronizaci veškerých dat. Díky 17" LCD displeji CrystalView s vysokým rozlišením a dálkovému ovládání je sledování filmů, prohlížení fotografií, hraní her a poslouchání hudby jednoduché a zároveň ve výjimečné kvalitě.

Notebooky AMILO Xi 1547 vybavené HD-DVD mechanikou jsou okamžitě dostupné za doporučenou koncovou cenu 46 910 Kč bez DPH.

Stylový a výkonný notebook AMILO Si 1848+u

Těm, kterým na vzhledu záleží, může Fujitsu Siemens Computers nabídnout štíhlý model AMILO Si 1848+u. Ačkoli je na pohled tenký, je doslova nabitý nejnovějšími technologiemi. Elegantní stříbrný design, kovový plášť a funkce "tichý režim" napoví, že každý, kdo se tímto notebookem může pochlubit, má opravdu být na co pyšný.

Tento model se díky prodloužené výdrži baterie dosahující až pět hodin a díky použité mobilní technologii Intel® Centrino® Duo dokonale hodí pro práci a zábavu na cestách. Vestavěné UMTS a integrované moduly Bluetooth® 2.0 a Wi-Fi maximálně usnadňují připojení k internetu.

Uživatelé mají k dispozici několik digitálních rozhraní, pomocí kterých mohou notebook propojit s televizorem, kamerou, mobilním telefonem a dalšími multimediálními zařízeními, přičemž LCD displej CrystalView s úhlopříčkou 15,4" poskytuje ostrý a prokreslený obraz.

AMILO Si 1848+u je elegantním společníkem pro efektivní práci v terénu. Získáte jej za doporučenou koncovou cenu 31 910 Kč bez DPH.

Článek ze dne 21. února 2007 - středa

Další články od Fujitsu Siemens Computers s.r.o.