logo

Fujitsu Siemens Computers sponzoruje finále Mistrovství ČR v počítačových hrách

Společnost Fujitsu Siemens Computers se v rámci letošního veletrhu Invex bude prezentovat na svém stánku 35 v pavilonu F. S jejími výrobky se můžete ovšem setkat i pavilonu D během finále mistrovství České republiky v počítačových hrách – InvexCup 2007. Zajímavostí, která odráží i současný trend je, že toto finále se vůbec poprvé u nás odehraje celé na noteboocích.

V hale D věnované počítačovým hrám si hráči mohou vyzkoušet nejnovější herní zařízení od Fujitsu Siemens Computers. Vyhrazen jim bude samostatný prostor s 20 herními notebooky z řady AMILO. K dispozici tu budou modely AMILO Xi 2428, Xi 2528, Xa 2528, Pi 2530 a Pa 2548, na kterých budou nainstalovány nejnovější hry od Electronic Arts. Veškeré tyto notebooky budou přístupné všem hráčům, aby si i oni mohli vyzkoušet, na čem hrají profesionálové.

Veškeré finálové zápasy Mistrovství ČR v počítačových hrách se budou odehrávat na noteboocích AMILO Xi 2528. Pokud vás tedy zajímá, jak hrají špičkoví profesionálové, můžete se přijít podívat do pavilonu D. Rozpis jednotlivých zápasů najdete na stránkách pořadatele, společnosti Progamers, případně na invexcup.cz. Nejsledovanějším finále bude jistě boj o Mistra ČR ve hře Counter Strike, který bude probíhat ve čtvrtek od 11:30.

Hlavní výhrou pro Mistry ČR ve hře Counter Strike je špičkový herní notebook AMILO Xi 2528 v koncové ceně okolo 40 000 Kč pro každého člena vítězného klanu. Slavnostní předání cen proběhne za přítomnosti generálního ředitele Fujitsu Siemens Computers Tomáše Rutrleho ve čtvrtek ve 12:45 v pavilonu D.

Pokud se chcete seznámit s novým sportovním odvětvím profesionálního progamingu nebo si zkrátka jen vyzkoušet špičkové herní stroje, neváhejte a vydejte se do pavilonu D.

Článek ze dne 22. října 2007 - pondělí

Další články od Fujitsu Siemens Computers s.r.o.